Váhy na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

VáhyVáhy

Láska a vzťahy:

Váhy by mali prežívať vzrušujúci október, ktorý prinesie plno nových vecí. Tí, čo žijú vo vzťahu, pocítia, že ich vzťah sa ešte viac upevnil. Je možné, že k tomu prispejú aj udalosti, keď bude potrebné, aby rodina držala pohromade. Rozhodne sa nebudete nudiť a mali by ste mať oči otvorené, aby vám nič neušlo a aby ste vždy dokázali správne reagovať. Váš optimizmus bude magnetom pre opačné pohlavie, tak si užite toto obdobie! Pozvite svojho milého na romantický výlet alebo aspoň na večeru… Nezadané Váhy budú v tomto čase tiež veľmi príťažlivé – nebojte sa flirtovať, ani sa vybrať na rande. Všetko by mali dobre dopadnúť! Pokiaľ ide o iné medziľudské vzťahy, budete mať šťastie na ľudí, ktorí sa budú chcieť, rovnako ako vy, porozprávať. Mali by ste si však dávať väčší pozor na to, čo hovoríte, pretože si môžete byť istí, že človek, ktorého ste trochu kritizovali, sa to dozvie… A najmä sa nesnažte kritizovať človeka, ku ktorému niečo cítite – toto nie je dobrý spôsob maskovania svojich citov…

Kariéra a financie:

Je možné, že v tomto čase stretnete človeka, ktorý je pre vašu kariéru veľmi významný. Sústreďte sa na svoju prácu a venujte sa činnosti, v ktorej vynikáte. Je možné aj povýšenie, zvýšenie platu, alebo to, že nájdete prácu, ktorá je lepšie platená.

Zdravie:

S prichádzajúcimi sychravými dňami váš organizmus môžu ohrozovať virózy a nachladnutia. Venujte pozornosť tomu, čo jete a zvýšte príjem vitamínov.

 

Save

znamenieVáhy

Váhy (24. September – 23. október)

Manželstvá Váh

Láska Váhy

Váhy milujú nežne

Váhy sú umelcami lásky

womangalérie VŠETKY