Vodnár na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Aj Vy máte pocit, že žijeme v nejakom zrýchlenom časopriestore? Ani sme sa nenazdali, a máme tu znovu jeden z najkrajších kresťanských sviatkov roka Vianoce… Bohužiaľ, v dnešnej dobe, keď prevláda materializmus, hodnoty majú už úplne iný význam ako vyznávali naši prarodičia.  Skúsme sa však pozastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás skutočne hodnotné a čo má pre nás mimoriadnu cenu.

Určite rodina a naši blízki. Vaše dieťa sa možno na chvíľu poteší z drahého darčeka, ktorý si nájde pod stromčekom, ale verte, že len Vaša pozornosť  a prítomnosť vyčarí ten najúprimnejší lesk radosti v očiach. A tento pocit je nenahraditeľný. Ten pocit spolupatričnosti je na najvyššom piedestáli tohto sviatku a takto by to malo byť aj po celý rok.

Preto nezabúdajme navštíviť svojich rodičov, blízkych, priateľov a prejaviť im, ako ich máme radi a čo pre nás znamenajú, lebo možno raz príde ten čas, že to už nebude možné… Nezabudnime ani na osamelých, chorých, prírodu, hladné zvieratká – toto by mala byť tá pravá podstata tohto čarokrásneho sviatku. Veď otvoriť si srdce nie je hanba.

Pekné slovo a pohladenie totiž nenahradí ani ten najdrahší darček v tom najkrajšom balení.

Preto Vám prajem tiché a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi a tešte sa, že ich máte a že si vzácne chvíle s nimi môžete naplno užiť v mieri. Lebo nie každému na svete je to dané. A nech sa stane!

Vaša Katarína

Vodnár

Vodnár na mesiac december

Láska a vzťahy:

Vodnári, možno už dlhší čas cítite vo svojom srdci prázdno… Tak veľmi túžite po niečom silnom, krásnom, vzrušujúcom a súčasne ozdravujúcom, že je práve najvyšší čas na to, aby sa vaše krásne a odvážne túžby splnili… Ak patríte k tým, ktorí už pomaly prestávajú veriť, že medzi nimi a partnerom ešte stále jestvuje niečo krásne, čo len potrebuje tú malú a krásnu oživujúcu iskričku, určite sa pokúste váš vzťah vzkriesiť a zachrániť. Blížiace sa vianočné sviatky a celé nádherné vianočné obdobie sú na to ako stvorené. Vtedy majú srdcia ľudí k sebe mimoriadne blízko a tí, ktorí si už boli tak nádherne blízki v dávnej, či nedávnej minulosti, sa môžu zblížiť mimoriadne rýchlo…

Mnohí z tých, ktorí už dlho snívali o veľkej láske, alebo ju už majú na dosah ruky, môžu sa práve v tomto čase vrhnúť do dobrodružstva, ktoré so sebou prináša veľká láska a vášeň. A urobia dobre – v každom prípade, prežívať lásku a všetko vzrušujúce, čo so sebou prináša, je oveľa lepšie ako o nej snívať a trápiť sa. Vo vianočnom období navštevujte rodinu a priateľov. Nielenže im aj sebe urobíte radosť, ale možno sa aj dozviete niečo užitočné a dôležité. Dávajte si pozor na to, aby ste sa medzi sviatkami zbytočne nerozčuľovali.

Kariéra a financie:

December býva bohatý na rôzne firemné večierky a príležitosti, pri ktorých sa možno zoznámiť a zblížiť s rôznymi vplyvnými ľuďmi. Využite túto príležitosť a pozhovárajte sa s ľuďmi, ktorí môžu byť dôležití pre vašu budúcnosť. Dávajte si však dobrý pozor na to, čo a komu hovoríte…

Zdravie:

Vodnári, ste v znamení Vzduchu, a to znamená, že niekedy si neviete zosúladiť svoje povinnosti a väčšinou si necháte nakupovanie vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Takto si vlastne sami sebe vyrábate stres, a preto vám na uvoľnenie psychického napätia odporúčam popíjať bylinný čaj SERAFIN – ANTISTRES, ktorý doplňte tinktúrou z pupeňov SERAFIN – ŠIŠÁK. Ak pociťujete únavu, nedostatok energie alebo napätie tela, doplňte kúru o prírodné kapsule SERAFIN – POHODA. Vianoce sú predsa sviatky pokoja, lásky a pohody a preto si ich nenechajte pokaziť stresom.   

Bylinný čaj SERAFIN – ANTISTRES Tinktúra z pupeňov SERAFIN – ŠIŠÁK Prírodné kapsule SERAFIN – POHODA
 
znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY