Vodnár na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

tak a máme tu február! Tento mesiac je síce najkratší v roku, ale nesie sa v duchu viacerých sviatkov. Prebieha obdobie Fašiangov, 2. februára máme Hromnice, ale v starom pohanstve bol tento deň významný sviatok, ktorý sa nazýval Imbolc. Jeho patrónkou bola bohyňa Brigitte – ochrankyňa pastierov, ovečiek a svetla. Naši predkovia verili, že keď jej nechajú misku s mliekom na dvore, tak zvieratká budú zdravé a bude o ne dobre postarané. Rovnako tak verili, že takto si zabezpečia bohatú úrodu.

14. Februára, máme sviatok všetkých zamilovaných – Deň svätého Valentína. O jeho histórii sme už písali dávnejšie, ale teraz Vám skôr chceme prezradiť jeden starý rituál lásky, ktorý môžete urobiť vo fáze pribúdajúceho mesiaca, a to najlepšie v piatok (toho roku konkrétne po Valentínovi, 15. februára). K tomuto rituálu si zapáľte červenú sviečku a pripravte si červenú stužku alebo motúzik. Zapáľte si vonnú tyčinku alebo iné kadidlo, ktoré symbolizuje vôňu lásky (škorica, pačuli, mošus, ylang-ylang…). Keď si zapálite sviečku, zoberiete si červenú stužku alebo motúzik do ruky, urobíte prvý uzol a poviete:

„ V mene Venuše by som chcel/chcela, aby sa do mňa (vyslovíme meno milovanej osoby) do mňa zamiloval.“ Potom urobíme ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som veľmi milovať a uctievať.“ (zase povieme meno konkrétnej osoby) Potom urobíme na stužke ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som, aby srdce (vyslovíme meno milovanej osoby) sa rozhorelo len pre mňa.“ Takto si ešte treba urobiť ďalšie štyri uzly a sformulovať si svoje želania týkajúce sa tejto osoby podľa vlastného uváženia, ale pozor: Priania nesmú byť negatívne  a nesmú nikomu škodiť. Nesmie byť napríklad vyslovená taká formulácia, aby vaša vytúžená osoba opustila niekoho, s kým žije v šťastnom zväzku…! Stužku nakoniec dobre utiahnete a dáte si ju pod vankúš. Sviečku hodíte do živej vody, aby oheň zhasol. (Určite sviečku nesfukovať!)

Týmto rituálom môžete prebudiť viac vášne a lásky v osobe, ktorú milujete. Tak Vám prajeme veselý február, plný zábavy, tanca a lásky. A tak sa staň.

Vaša Katarína

Vodnár na mesiac február 2018Vodnár

Láska a vzťahy:

Nezadaní Vodnári, ak sa máte záujem s niekým zoznámiť, v prvom rade by ste mali začať chodiť von, do spoločnosti. Po narodeninovom období sa vaše vyžarovanie zvýši a mohli by ste si pritiahnuť adekvátneho partnera, ale musíte sa uvoľniť a na stretnutiach neprenášať vaše obavy, či u toho druhého obstojíte, alebo budete pre neho dosť dobrí. Ste citlivé, krásne duše, veční romantici, tak si neprestávajte veriť a láska si vás v dohľadnej dobe nájde a milo prekvapí.

Zadaní Vodnári, ak máte pocit, že vo vašom vzťahu vyhasína náklonnosť a záujem partnera, nemusíte to ísť hneď hľadať niekde inde… Ale urobte všetko pre to, aby ste zaujali správnym spôsobom súčasného partnera, zamyslite sa nad tým, prečo sa do vás na začiatku zamiloval a prečo ste sa zamilovali vy doňho… Prečo a kedy to vlastne ochladlo a vymyslite niečo kreatívne a romantické, aby ste znova zapálili plamienky lásky z minulosti.

Kariéra a financie:

V kariérnej a pracovnej oblasti, ak ešte čakáte z minulosti, že vám vyjde niečo veľkolepé a finančne nadštandardne ocenené, tak ak sa to doteraz neudialo, dajte si dole ružové okuliare a začnite pracovať na nových možnostiach. K tomuto vám budú v tomto čase hviezdy naklonené, ale musíte sa rýchlo zmobilizovať a nezopakovať chybu z minulosti, že sa budete spoliehať na niečo, čo vám niekto niekedy dávno sľúbil. Verte svojim vlastným schopnostiam. Dvere sa vám otvoria…

Zdravie:

Pozor na kožné infekcie, v tomto období máte mimoriadne citlivú pleť. Zima ešte neskončila, chráňte sa odevom a kvalitnými krémami, ktorými si ošetrujte pleť, ktorá nie je zahalená.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY