Vodnár na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme za sebou náročný rok 2017, ktorý nekompromisne ukazoval pravdu, a preto ho treba vnímať ako očistný. Rok Ohnivého kohúta spálil všetko, čo vo Vašom živote nemalo pokračovať, aby pripravil cestu roku 2018, kde by celkovo malo zavládnuť miernejšie obdobie. Toto by sa malo týkať nielen Vášho osobného života, ale aj oblasti medzinárodných vzťahov. Nový rok, do ktorého vstupujete, prinesie dobré možnosti na sebarealizáciu, pracovné zmeny a polepšenie si vo financiách. Avšak vo veciach lásky a vzťahov to bude ešte stále komplikované. Možno aj preto, že mnohí namiesto hľadania kompromisov si zvolia ľahšiu cestu rozchodu. Napokon tieto možnosti Vám dáva aj táto doba, preto je stále viac ľudí, čo žijú single. Ale toto nie je tá správna cesta, pretože každý potrebuje svoju spriaznenú dušu, každý potrebuje lásku, ktorá sa pomaly, ale isto niekde vytráca. A pritom, niekedy by tak málo stačilo… Rozprávať sa úprimne a otvorene o svojich pocitoch, povedať tomu druhému na rovinu, čo nás ťaží a trápi, odosobniť sa trochu od sveta virtuálnej ilúzie, tešiť sa z každého dňa a netrápiť sa nad budúcnosťou, ale vychutnať si každú minútu so svojimi blízkymi a deťmi.

A ešte niečo dôležité:

Nemali by sme zabúdať na svoju Matku Zem, ktorá nám dáva všetko potrebné k životu a my si to niekedy nevážime a považujeme to za samozrejmé. Keby len každý jeden z nás priložil ruku k dielu a začal si vážiť Matku Zem, tak naši potomkovia by sa mohli tiež dožiť jej štedrosti – doprajme im to! Prajem Vám všetkým v roku 2018 fyzické zdravie a duševnú pohodu. J

Vaša Katarína

Vodnár na mesiac decemberVodnár

Láska a vzťahy:

Vodnári, ktorí ste v trvalom vzťahu, tento rok vás čaká veľmi náročné obdobie. Vyplávajú na povrch staré krivdy a hriechy a poviete si s partnerom aj také veci, ktoré ste možno ani pôvodne nechceli povedať. Prichádza čas zúčtovania: Buď nájdete riešenie a obnovíte váš vzťah, kde sa musíte dohodnúť na kompromisoch, alebo pôjdete od seba. Ak to bude tá druhá verzia, tak asi už dozrel čas, aby každý začal žiť svoj život, podľa svojich predstáv. Nezadaní Vodnári, ktorí sú už dlhšie sami, uvedomte si, že je čas vyjsť z kruhu sebaľútosti, stanoviť si jasné pravidlá, čo by ste od vzťahu očakávali a pustiť sa do procesu hľadania. Verte, že váš šarm a humor, pretkaný s určitým pokojom, k vám pritiahne do života milú osobu, pri ktorej budete mať pocit, že ste s ňou schopní zdieľať váš život.

Kariéra a financie:

Veľmi dobré obdobie, ak máte v pláne začať podnikanie, zmeniť pracovnú oblasť a aj tí, ktorí majú pracovne postúpiť, nebudú sa ani musieť veľmi snažiť a všetko pôjde ľahko a bez komplikácií. Tieto zmeny začne prinášať mesiac marec. Samozrejme, že sa to podpíše aj na finančnom ohodnotení. Buďte pripravení…

Zdravie:

Pozor na zápalové ochorenia, najmä v oblasti dutín a mandlí. Ak sa tieto problémy budú často opakovať, vyhľadajte lekára.

Váš batôžtek šťastia by mal byť azúrovo modrej farby. Vložte si doňho 3 – 5 mandlí, kadidlo gáfor, štipku mäty piepornej a previažte ho striebornou stužkou.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

 

Save

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY