Vodnár na mesiac január

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

už v roku 2018, v auguste, v období krvavého splnu, sa spustila silná energia, ktorá sa niesla v duchu očistných procesov a táto by mala nastaviť každému rovnú cestu v roku 2019. Podľa toho, aby sa každý pohol takým smerom, ako si zaslúži. V minulom roku od septembra, ak vám nejaké veci nevyšli, ak ste zrazu ukončili nejaký vzťah, alebo rozviazali pracovnú zmluvu, nemajte hlavu v smútku – bol to silno čistiaci proces (aj keď sa vám možno v niektorých situáciách zdal drastický a smutný), ale všetko to malo byť. Vyčistilo sa vám v živote zlo, neporiadok, záležitosti a osoby, ktoré tam nemali patriť. Padla opona a váš sebaklam nahradil obraz reálnej situácie.

December mohol byť pre viacerých psychicky náročný z dôvodu pocitu neistoty. Ale zdôrazňujem: Bol to len ozdravný proces. Rok 2019 bude priať tým, ktorí sa dlho trápili, boli uväznení v situáciách, ktoré vyzerali, že sa nezmenia… Nečakane sa začnú otvárať nové možnosti, do života vám vstúpia mnohé príležitosti, ktorých sa netreba báť. Vstúpte do neznáma, dajte šancu novému! Bude to váš ozdravujúci proces. Vaša skúška – zanechať všetko zlé z minulosti a otvoriť sa novým dimenziám. Dobrý čas na zmenu práce a začiatok podnikania. Čas pracovať na sebarealizácii a na raste svojho ducha.

Nedajte šancu vášmu strachu, ale snívajte a vizualizujte si všetko, čo si prajete. Vesmírna energia v tomto roku praje dobrým, čestným a tým, ktorých v minulosti postretla nespravodlivosť a krivda.

A tak sa staň.

Šťastný nový rok 2019 Vám praje Vaša

Katarína

Vodnár na mesiac decemberVodnár

Prognóza na rok 2019:

Vodnári, ktorí žijú v trvalom partnerskom vzťahu, už v roku 2019 majú zažehnanú krízu z minulosti, preto urobte všetko pre to, aby ste udržali oheň v rodinnom krbe a pokračovali v partnerskom vzťahu s niekým, kto vás už roky pozná a rozumie vám. Tento rok budete mať šancu nájsť harmóniu, súlad a vydať sa s partnerom na spoločné dobrodružstvo – napríklad do destinácií, ktoré ste spolu chceli dávno navštíviť, alebo začať plánovať renováciu alebo zmenu svojho bydliska.

Nezadaní Vodnári, v tomto roku vám nenápadne môže prísť do cesty osoba, ktorá sa v dobrom zmysle slova bude chcieť dostať cez vašu ulitu, spoznávať vás a zdieľať s vami partnerský život. Preto si trošku viac dôverujte a takisto dajte šancu novým známostiam, novým ľuďom, otvorte sa a pustite k sebe tieto nové energie a šance – môžu vás do budúcnosti posunúť a naplniť vašu dušu a srdce láskou.

V kariérnej oblasti budete ako na hojdačke. Začiatkom roka ešte budete presviedčať samých seba, že je všetko v poriadku a nič sa nemení. Ale prirovnám to k takému stavu, ako keď prichádza babie leto a my si užívame posledné lúče slniečka, mysliac si, že toto krásne obdobie nám vydrží a že je nemenné. Ale musíte byť pripravení na nečakané zmeny, ktoré môžu prísť veľmi radikálne. Preto by ste mali byť pripravení na radikálne zmeny, ktoré vás môžu nečakane zastihnúť. Preto musíte mať v hlave pripravený aj plán B, nesmiete zazmätkovať, byť flexibilný, vnútorne sa vyrovnať so zmenou a nemať v sebe hnev a neanalyzovať. Týmto prístupom si pomôžete sami sebe, aby ste sa pohli ďalej, našli nové kariérne zaradenie, alebo obnovili či zmenili vás biznis. Posunie vás to ďalej a najneskôr v auguste budete stabilizovaní a finančne spokojní.

Dávajte si pozor na zápaly hrdla – obzvlášť, ak máte nejaký problém s mandľami. Asi by som odporúčala ich odstrániť. Z psychologického hľadiska to znamená, odstrániť z tela staré nevypovedané bolesti, ktoré akosi „neviete prehltnúť“.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a zistiť, aké tajomstvá pred vami skrýva?

600_jasnovidka_katarina1-400x3001Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne.

 

Save

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY