Vodnár na mesiac júl

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

máme po Svätojánskej noci a na dvere nám zaklopal najhorúcejší mesiac – júl. Je čas zastaviť sa, oddýchnuť si, slnko a teplo v nás prebúdzajú endorfíny a túžbu po láske. V starých kultúrach ľudia dávali veľký dôraz na kúpele, v ktorých sa aj hodovalo, riešili sa dôležité politické a strategické plány, ale kuli sa aj rôzne intrigy a uzatvárali sa pracovné zmluvy. A keďže voda s éterickými olejmi a bylinkami vie nabudiť telo, myseľ a dušu do príjemného euforického stavu, chceli by sme vám týmto len našepnúť, ako si preniesť tieto starodávne zvyky do súčasnosti a prekvapiť vášho milého či milú takýmto večerným alebo nočným kúpeľom. Poradíme teda  každému znameniu, čo namiešať, aby ste v pohodlí svojho príbytku mohli vyskúšať a zažiť intímny pocit spolupatričnosti a trochu sa zasnívať a predstaviť si, aké to asi mohlo byť v tých dávnych dobách, keď ešte nebol internet, ani televízia, a ľudia si predsa užívali jeden druhého a lásku – lebo láska a vášeň je nekonečná…

Vaša Katarína

Vodnár

Vodnár

Láska a vzťahy:

Nezadaní Vodnári, ak túžite v tomto období po hlbokom a úprimnom vzťahu, ale máte ešte rany z minulosti, nenechajte sa tým zastaviť, lebo vo vašom okolí sa vyskytuje už osoba, ktoré prežila niečo podobné ako vy.

Hviezdy vám zariadia stretnutie J

Dotyčnú osobu môžete spoznať tak, že už môže mať nejaký záväzok (napríklad dieťa), ale nemal by to byť až taký problém, lebo ak sa váš vzťah začne vyvíjať, odhalí vám prístup k reálnym životným situáciám v dobrom svetle tejto osoby.

Zadaní Vodnári, ak vo vašom trvalom partnerskom vzťahu bol doteraz nepokoj, obidvaja sa zmobilizujete a budete hľadať praktické riešenia, ako ísť ďalej, vychádzať si spolu a nájsť spoločnú cestu a reč. Nevzdávajte to. Pomaly sa všetko obráti na dobré…  Možno raz v budúcnosti oceníte, že ste nerobili unáhlené a zlé rozhodnutia…

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti musíte v tomto období o seba zabojovať. Môže sa stať, že nebudete finančne patrične docenení. Nezmierte sa so situáciou, upozornite na svoj problém. Ak vás druhá strana sklame, je čas ponúknuť vaše pracovné kvality druhému zamestnávateľovi alebo v druhom biznise.

Zdravie:

Dávajte si pozor na dýchacie cesty, taktiež na respiračné infekčné ťažkosti.

Ak chcete pripraviť kúpeľ lásky a vášne pre Vodnára:

Do kúpeľa nalejte bergamotový olej. Zažnite sviečky bledomodro-bronzovej farby. Do vody si pridajte lupienky zelených chryzantém.

Save

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY