Vodnár na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

Veríte na minulé životy?

Stalo sa Vám už, že ste niekam prišli po prvý raz a mali ste pocit, že to miesto už poznáte? Alebo ste sa stretli s nejakým človekom, ktorého ste dovtedy nepoznali a bol vám taký blízky, ako by ste sa už poznali po celé roky? Mali ste krátke záblesky v životných situáciách, keď ste mali pocit, že toto sa už stalo…? Je to o tom, že duša človeka sa môže reinkarnovať nespočetne veľakrát, kým sa neočistí, nevyrieši karmu a nesplní svoju úlohu tu, na zemi. Nemôžeme si to pamätať, lebo by sme to psychicky neuniesli, ale v mozgu je uložená takzvaná šedá kôra, kde sú uložené  častice informácií. Môže sa vám to prejaviť v živých snoch, alebo keď sa pustíte do nejakej aktivity, ktorú ste predtým nikdy nerobili a vy to jednoducho viete… Všetko je to prepojené s minulými životmi. Preto by sme tentoraz chceli tak trochu nahliadnuť do minulých životov každého znamenia cez moje vízie a karty. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Vaša Katarína

Vodnár na mesiac jún

Vodnár

Láska a vzťahy:

Nezadaní Vodnári, tarot ukazuje, že vo vašom susedstve sa vyskytuje osoba, ktorá vás priťahuje. Vaše vnútorné zábrany však tlmia to, aby vaša komunikácia prešla do uvoľnenejšej atmosféry. Verte, že môžete prísť na to, že už dlhšie býva vo vašej tesnej blízkosti, niekto, koho už dlho hľadáte… 🙂

Zadaní Vodnári, vaše správanie v partnerstve je trošku alibistické, pretože stále niekde lietate a niečo riešite. Partnera kŕmite výhovorkami, ktorým možno už ani vy sami neveríte. Skúste si urobiť poriadok a aj keď s partnerom trávite menej času, tak to robte s citom a najmä, buďte pri ňom duchom prítomní.

Kariéra a financie:

Zatiaľ v pracovnej oblasti to vyzerá stabilne, ale onedlho môžu prísť reorganizačné zmeny. Ak by vám to nebolo po vôli, je už dobre teraz si pripraviť rezervný plán. Ale nemusíte sa obávať, lebo celkovo v pracovnej a finančnej oblasti sa vám bude dariť.

Zdravie:

Nepodceňujte bolesti zubov a dodržiavajte dentálnu hygienu.

Vaše minulé životy:

Londýn – špióni, klobučníci, majordomus, výrobca mydla, kočov.

Hranice Egypta a Líbye – vodca karaván, obchodník, lovec hadov.

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY