Vodnár na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

Vodnár na mesiac májVodnár

Láska a vzťahy:

Nezadaní Vodnári, jarná energia vám dá silu lovca či lovkyne, ktorá vám vo veľmi krátkej dobe pritiahne lásku v osobe, ktorá bude chcieť vhupnúť do stabilného a vážneho vzťahu. Svoj osud budete mať vo svojich rukách. Ak budete mať pocit, že je to na vás prirýchlo, poproste budúceho partnera alebo partnerku, aby vám dal čas. Odpoveď a správanie bude vizitkou toho, či je toto ten správny človek. Držte sa starého príslovia Pomaly ďalej zájdeš.

Zadaní Vodnári, partner môže mať na vás v tomto období vysoké nároky ohľadom domácich prác, či plánovania dovoleniek, a ak budete mať pocit, že takmer nedýchate, skôr poproste partnera o čas a trpezlivosť, ako by ste z toho mlčky začali unikať nejakým iným smerom… 🙂

Kariéra a financie:

V tomto období sa v pracovnej a kariérnej sfére budete cítiť ako slon v porceláne. Prečkajte v pokoji toto obdobie, lebo je to o tom, že si máte oddýchnuť a pripraviť sa novú výzvu, ktorá bude časovo a psychicky veľmi náročná, ale prinesie vám to nadštandardný finančný zisk. O tejto ponuke ešte neviete a môže vás nečakane zastihnúť do dvoch mesiacov.

Zdravie:

Pozor na kožné ekzémy a rýchle opaľovanie sa na slnku. Môžete používať kokosový olej a popíjať žihľavový čaj (májová žihľava je najsilnejšia!, prípadne iná bylinka.)

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne Boh Poseidon a z kameňov aquamarín. Môžete si ho kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom, či na pracovnom stole.

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY