Vodnár na mesiac marec

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

blíži sa obdobie jarného slnovratu. Pre mnohých našich súčasníkov v dnešnej uponáhľanej dobe tento čas má možno len taký význam, že treba vymeniť šatník, ale keď sa prenesieme na vlne času do minulosti, pre našich predkov – aj starých Keltov – to bolo veľmi významné obdobie. Končilo sa obdobie mŕtveho roka (končila zima) a začala sa prebúdzať Matka Zem, ktorej bolo podriadené všetko… Naši predkovia totiž vedeli, že ona je zdroj života a energie. Hlavne si však boli vedomí, že Matka Zem je tá, ktorá ich uživí a napojí. Riadili sa prírodou, vážili a ctili si ju. Zvestovateľka prvej jari bola bohyňa svetla a plodnosti Brigit, ktorú si uctievali 2. Februára, na Hromnice.

V tej dobe ľudia verili, že všetko má svoje božstvo, uctievali si Zem, Vodu, Vzduch a Oheň. Preto Vám k marcovému horoskopu chceme pošepkať niečo z tých starých tradícií a ku každému znameniu sme priradili jeden strom. Dnes už ťažko pochopíme ozajstnú hĺbku keltského stromoskopu. Minimálne preto nie, lebo sme sa od prírody už veľmi vzdialili.  A ani stromy už v podmienkach, ktoré im ostali, nežijú tak šťastne ako voľakedy. Keltský slnovrat sa traduje na 21. Marca. Pre Keltov bol toto výnimočný čas, konali sa pohanské slávnosti a vykonávali sa rôzne rituály. Vyskúšajte ich teda aj vy, nájdite svoj strom, chyťte si ho dlaňami a tíško poproste v mene Ohňa, Vody, Zeme a Vzduchu, aby splnil Vaše priania. Nezabudnite povedať „Nech sa stane“ a hlavne poďakovať. Verte, že nájdete pokoj na duši, spojíte sa s prírodou a veci začnú fungovať.

Prajem Vám veľa šťastia pri Vašom strome a meditácii.

Vaša Katarína

Vodnár na mesiac marecVodnár

Láska a vzťahy:

Nezadaní Vodnári, už sa cítite veľmi osamotene a nechce sa vám veľmi investovať čas do zoznamovania, preto buďte trošku opatrní, aby ste sa nedali dokopy hneď s prvou osôbkou, ktorá vám príde do cesty. Vaše nadšenie by jej mohlo dať väčší pocit dôležitosti než je potrebné. Vy môžete za krátky čas citovo vytriezvieť a na svete je problém…  🙂 Ale ak budete trpezliví, vaše srdce vás zavedie k vašej vytúženej láske. 🙂

Zadaní Vodnári, s prichádzajúcou jarou budete chcieť vyriešiť hneď a všetko naraz, čo dlhší čas bolo v partnerstve pod pokrievkou. Nebuďte hneď nahnevaní, ak partner nebude mať hneď v tom okamihu náladu, skúste veci uľahčiť, s láskou a humorom dosiahnete viac ako únavným analyzovaním vecí, ktoré už nie sú ani aktuálne.

Kariéra a financie:

V tomto období ostaňte radšej na trvalých pracovných postoch a miestach, lebo práve tu vás čaká povýšenie, uznanie a finančné ohodnotenie. Takisto sa to týka tých, ktorí podnikajú. Pokračujte v tom, v čom ste začali. Úspech nenechá na seba dlho čakať.

Zdravie:

Pozor na alergické reakcie, na prejedanie sa a miešanie rôznych jedál. Jedzte menej, ale viac zdravo.

Vaša meditácia na keltský slnovrat

Nájdite si strom buk. Je to silný a vnímavý strom, ktorý vám dodá silu, energeticky vás zharmonizuje a urobí vám dobrú náladu.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY