Vodnár na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

sme na prahu sychravej jesene  a onedlho už prevezme svoje žezlo pani Zima. Všetci vieme, že tento čas môže pôsobiť depresívne, vyčerpávajúco a to najmä kvôli tomu, že nám odchádza blahodarná sila slnka. A keďže sa už nedá toľko chodiť von, na prechádzky, radi by sme každému znameniu chceli poradiť,. akým spôsobom by ste si mohli dobiť svoju vlastnú silu. V našom energetickom batôžteku bude pre každé znamenie jeden drahokam, hoci aj vo forme šperku, ktorý môžete nosiť. Okrem toho predmet z kovu, ktorý môžete mať položený na nočnom stolíku alebo na pracovnom stole, alebo jednoducho tam, kde Vám to vyhovuje a energeticky sedí. Poradíme vám aj to, aká farba by Vás povzbudila a pohladila Vašu dušu v tomto čase (môže to byť oblečenie, módne alebo bytové doplnky, sviečky, hrnčeky, či iné predmety…).

A na uvoľnenie tela, duše a mysle Vám prezradíme, aký kúpeľ si pripraviť.

Tak Vám prajem, aby ste si v tomto, hoci občas aj trochu pochmúrnom období, našli svoje vnútorné šťastie.  A tak sa staň! 😇

Vaša Katarína

VodnárVodnár

Láska a vzťahy:

Nezadaní Vodnári, hviezdy vám v tomto období budú priať v nadväzovaní vážnych známostí. Zaujímavé to bude v tom, že vaša jesenná melanchólia a plachosť vzbudí záujem tej správnej osoby, ktorá pomaly sníme z vás tú neviditeľnú a neveriacu škrupinku a bude si s vami chcieť vytvoriť láskyplný vzťah.

Zadaní Vodnári, v tomto období by ste sa viac mohli zaujímať o partnera a o to, čo sa deje v rodine, nech necítia vašu povrchnosť, ale naozajstný záujem. Ak tak neurobíte, nebuďte potom nemilo prekvapení, že aj partner a ostatní členovia rodiny sa naučili fungovať „o vás bez vás“. Nech je v tomto predvianočnom období u vás naozaj na prvom mieste partner a rodina, kým práca a priatelia až potom, keď v rodine bude fungovať spolupatričnosť a harmónia.

Kariéra a financie:

Od nadriadených budete v pracovnej oblasti patrične ohodnotení, môžete sa tešiť aj koncoročnej finančnej odmene, ale bolo by lepšie, aby ste sa medzi neúspešnejšími kolegami veľmi okato z toho netešili… Môžete sa tešiť aj z dôverného rozhovoru s nadriadeným, ktorý si bude vážiť váš obzor rozhľadenosti v danej problematike. Aj vy, čo podnikáte, do konca roka budete mať plodné obdobie.

Zdravie:

Pozor na platničky, chlad a prudké pohyby vás môžu vyradiť na určitý čas z bežného kolobehu života. Odporučila by som teplo, plávanie a prechádzky.

Váš energetický batôžtek:

Šperk: akvamarín

Predmet pre šťastie z kovu: hliník

Farba: tyrkysová

Upokojujúci kúpeľ by mal obsahovať: bergamot

Strelec na mesiac október

Jasnovidka Katarína. Veštenie, Cigánske karty. Druidský tarot, Rituály, Čistenie. Wicca prírodná mágia. Škola mágie. Spoločenské akcie. Kontakt: 0911 228 814

Save

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY