Vodnár na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Vodnár

Vodnár

Vodnár

Láska a vzťahy:

Čaká vás nádherný október – možno povedať, že taký krásny, pokiaľ ide o lásku a vzťahy, ste už dávno nezažili! Kým v minulosti vo vás jesenné dni vzbudzovali skôr melanchóliu, tentoraz to bude ináč – budete totiž prežívať jeseň plnú vášne, horúcich citov i nežnosti – stačí sa len uvoľniť, zbaviť sa zbytočných strachov a naplno sa oddať svojmu partnerovi. Môžete zažiť nezabudnuteľné a vzrušujúce chvíle, na ktoré budete ešte dlho spomínať – je to však na vás, aby ste sa svojej láske otvorili a dali najavo, po čom túžite… Konečne uveríte, že krásna a skutočná láska nejestvuje iba vo vymyslených príbehoch a rozprávkach… Pokiaľ ide o rodinné vzťahy, je pre vás veľmi dôležité, aby boli harmonické a pekné – snažíte sa ich udržiavať a byť svojim blízkym oporou. Vychutnajte si túto harmóniu!

Kariéra a financie:

Tento mesiac by ste mali byť úspešní – konečne sa rysuje šanca, že svoje vedomosti, prednosti a schopnosti budete mať šancu predviesť veľmi vplyvnej osobe. A je viac než pravdepodobné, že ju aj zaujmete a že dostanete skvelú pracovnú ponuku. Určite sa však nechváľte pred kolegami, pretože by vám to riadne osladili a narobili by zbytočné reči, ktorými by ste si mohli poškodiť.

Zdravie:

Mali by ste popracovať na posilnení svojej imunity, pretože ak ostane v takom stave, ako je, mohli by ste ľahko ochorieť na nejakú virózu alebo infekčné ochorenie. Riešením by mohlo byť aj pravidelné cvičenie, ktoré pomôže nielen telu, ale aj duši.

Save

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY