Vodnár na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Vodnár na mesiac septemberVodnár

Láska a vzťahy:

Babie leto – to je pre vás krásny čas! Budete si ho vychutnávať naplno a môžete zažiť veľa krásnych chvíľ. K tomu patria aj sladké chvíle lásky, ktorej sa nebudete vedieť nasýtiť. Svoju ochrannú ruku nad vami drží aj Jupiter, ktorý sa v tomto čase pohybuje v Blížencoch, takže je veľká pravdepodobnosť, že vášnivé zážitky, ktoré v tomto čase môžete prežívať, budú úžasné a výnimočné. Toto sa rovnako týka zadaných i nezadaných Vodnárov – všetci si toto obdobie môžu krásne užívať. Ak napriek tomu nezažijete v tejto oblasti nič výnimočné, je načase zamyslieť sa nad sebou – žeby vás niečo brzdilo…? V každom prípade, dajte si pozor, aby ste sa nedostali do nejakej ošemetnej situácie, ktorú by ste potom asi iba ťažko vysvetľovali – napríklad svojmu partnerovi. Mimoriadne opatrní by ste mali byť približne v polovici septembra… Tí, ktorí žijú v spokojnom partnerskom živote, mali by urobiť niečo proti stereotypu – možno by pomohlo, keby ste svojho partnera občas trochu prekvapili – prípadne aj podráždili jeho žiarlivosť. Váš vzťah sa oživí a spoločné chvíle si budete ešte viac vychutnávať. 

Kariéra a financie:

V práci môžu prísť zmeny – možno budete riešiť aj zmenu zamestnania. Niektorí z vás sa možno budú viac ako inokedy zamýšľať nad tým, akým spôsobom zarábajú svoje peniaze. A je možné, že im to zrazu prestane vyhovovať a budú sa obzerať po novej práci – nehľadajte dlho, dobre urobíte, ak zoberiete to, čo vám momentálne bude lepšie vyhovovať – veď ak nájdete niečo oveľa lepšie neskôr, môžete zmeniť. Momentálne je dôležitá istota. V súčasnosti máte možno vyššie výdaje – zamyslite sa nad tým, čo s tým možno urobiť.

Zdravie:

Popracujte na zlepšení svojej imunity, aby ste v prichádzajúcom chladnejšom období netrpeli infekčnými ochoreniami dýchacích ciest.

Čo vám radia víly?

Alchýmia

Ocitli ste sa na vrchole svojich síl – vás a všetky vaše aktivity obklopuje energia úspechu. Vaše myšlienky a želania sa okamžite zhmotňujú, takže si dajte veľký pozor na to, po čom túžite a čo si želáte…

Save

Save

znamenieVodnár

Vodnár (21. január – 19. február)

Manželstvá Vodnárov

Láska Vodnár

Nezávislý Vodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

womangalérie VŠETKY