Ľudmila, Ľudomila

Meno Ľudmila má slovanský pôvod a vo voľnom preklade znamená ľudu milá, ľud milujúca. Nositeľky tohto mena sú ľúbezné bytosti plné života, nesmierne príťažlivé, spoločenské, na druhej strane aj výstredné, nevyrovnané a cholerické.

Nie sú zvlášť prispôsobivé, hovoria z mosta do prosta čo si myslia, neraz bleskovo zareagujú, skôr než si veci dôkladne premyslia. Často tak nezvládnu svoje emócie a konajú ako neriadená strela. Ľudmily sú mimoriadne aktívne a dynamické ženy, neúnavné bojovníčky za svoje miesto na slnku. Už od malička ich priťahuje všetko krásne a veľkolepé. Lákajú ich povolania súvisiace s módou či divadlom. Nezriedka sú prehnane ambiciózne, chcú mať za každú cenu úspech, a to hneď. Bojujú oň niekedy aj nie celkom férovými zbraňami.

Mohlo by vás zaujímať

Makový koláč so slivkami

Makový koláč so slivkami

Suroviny na Makový koláč so slivkami: Cesto-podklad: 1 šálka mandlí, 1/2 šálky lieskovcov, 1 šálka strúhaného kokosu, 1 šálka zmesi (datle, hrozienka, slivky), 2 PL kakaa/ karobu,… Čítaj ďaľej

Pre vytúženú prácu sú ochotné obetovať všetok voľný čas, neraz sa z nich stávajú workoholičky. Tieto ženy sú však aj nesmierne spoločenské, spontánne si vedia získať ľudí, majú veľký zmysel pre ľudskú súdržnosť a lásku k blížnemu. V láske sú mimoriadne náruživé, potrebujú milovať a byť milované. Ich partnerské vzťahy majú neraz búrlivý priebeh, pretože tieto zvodné diablice panovačne dychtia po láske, chcú ovládať a brať, a vzápätí sú to tie najoddanejšie a láskyplné žienky, túžiace byť ovládané a milované. Ľudmily ovplyvňuje planéta Venuša, ich šťastné farby sú modrá a biela.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach