Kozorožec na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Kozorožec na mesiac september

Láska a vzťahy:

Kozorožci, záleží len na vás, ako budete vnímať signály od ľudí, ktorí majú o vás záujem. Problém je však skôr v tom, že idete z extrému do extrému. To znamená, že buď vložíte do vzťahu svoje srdce, alebo sa riadite rozumom. Ak dáte svojim citom úplný priechod a vložíte do vzťahu všetku svoju energiu, lásku i dôveru a potom sa spálite. Veľmi dlho sa spamätávate, kým sa dostanete do pohody. V prípade, že sa, sklamaní láskou, začnete riadiť rozumom a ste až príliš opatrná a zdržanliví, môžete sa o veľa pekných chvíľ pripraviť. Najlepšie je nájsť tú zdravú zlatú strednú cestu. Ak ste nezadaní a vo vašej blízkosti sa vyskytne niekto zaujímavý, otvárajte mu svoje srdiečko postupne. Aby cítil, že máte záujem. Čas ukáže, či svoje srdce môžete otvoriť aj viac. V každom prípade dobrá rada znie: Riaďte sa svojimi citmi a srdcom, ale opatrne. A určite nedovoľte, aby ste kvôli pracovným povinnostiam nemali čas na lásku!

Tí, čo žijú v partnerstve, mali by sa so svojím partnerom vybrať niekam do prírody a načerpať tam novú, životodarnú energiu pre svoj vzťah. Najlepšie by bolo opustiť svoj príbytok aspoň na víkend a naplánovať si niečo pekné v prírode. Uvidíte, aké zázraky to s vami urobí! Mimochodom, pobyt v prírode a pár dní mimo domu urobí dobre všetkým Kozorožcom!

Kariéra a financie:

V práci sa dostávate do novej etapy. Zdá sa, že sa začína postupne rozjasňovať. Aj keď sa vám zdá, že to veľmi dlho trvá a že tá cesta k cieľu, po ktorej kráčate, je veľmi náročná, dlhá a kľukatá. Na obzore sú nové úlohy, na ktoré sa bude treba pripraviť. Možnosti, ktoré sa rysujú, sú obrovské a vyzerajú nádejne. Viac ako kedykoľvek predtým. S touto situáciou však môže súvisieť aj vaše vnútorné napätie. Tak si dajte pozor na roztržky a hádky s niekým, ktoré by mohli nenazdajky vzniknúť kvôli nejakej hlúposti. Nenechajte sa vyprovokovať.

Kozorožci, ktorí pomýšľajú na zmenu zamestnania, mali by byť pri svojom rozhodovaní opatrní! Dobre si preverte, čo by prípadná nová práca obnášala a aká by bola odmena.

Zdravie:

Dodržiavajte správny pitný režim, pite dostatok vody, dopĺňajte minerálnou vodou a čajmi. Dobre urobíte, ak sa v tomto období budete vyhýbať konzumácii alkoholu. Mohla by vás potrápiť slinivka aj slezina. Psychicky môže byť tento mesiac trochu náročnejší, pretože na vás môže doliehať prepracovanosť, pretrvávajúce finančné problémy a u niektorých ajurčitý nesúlad v medziľudských vzťahoch. Upokojte sa! Chce to len čas, všetko sa vráti do normálu a vám bude zase úžasne! Toto je len prechodná fáza k lepšiemu obdobiu…

Kozorožec na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Nemajte strach odpútať sa počas týchto dní od všetkého, čo vás zväzovalo, brzdilo a trápilo! Uvedomte si, že práve teraz budujete svoju lepšiu a krajšiu budúcnosť a že Šťastena sa obracia na vašu stranu. Nezabúdajte však kvôli nadšeniu z nových obzorov zabúdať na niektoré staré povinnosti. Naučte sa skĺbiť príjemné veci života s tým, čo je potrebné a budete šťastní a úspešní!

Pozor na naivitu v niektorých oblastiach a doprajte si popri práci aj trochu rozmaznávania…

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znamenieKozorožec

Sebavedomý Kozorožec

Svoje objatia a sexuálne aktivity plánuje Kozorožec rovnako precízne ako celý svoj život. priťahuje ho skôr fyzická krása ako duševná. K láske pristupuje telesne. Kozorožci…...

Ambiciózny Kozorožec

Najlepšie sa s ním zoznámite pri spoločnej práci. Zaujíma sa o umenie, divadlo, priťahujú ho intelektuálne vzrušujúci ľudia. Sleduje udalosti a očakáva to aj od…...

Láska Kozorožec

Lásku Kozorožcov nemožno získať tak ľahko. Keď sa zaľúbia, k láske pristupujú veľmi vážne a zodpovedne. Ak sa stane, že ich milovaná osoba sklame, sú…...

Manželstvá Kozorožcov

Lásku Kozorožcov nemožno získať tak ľahko. Keď sa zaľúbia, k láske pristupujú veľmi vážne a zodpovedne. Ak sa stane, že ich milovaná osoba sklame, sú…...

Kozorožec (22. december – 20. január)

Ženskému znameniu Kozorožca, ktoré je charakteristické výrazným zmyslom pre tvorivosť a zodpovednosť, vládne Saturn. Jeho živlom je Zem. Ľudia, narodení v tomto znamení sa povahovo radia medzi…...