Lev na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán.. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Lev na mesiac september

Láska a vzťahy:

Levi, v láske by ste nemali veľa plánovať, ale radšej si užívajte to, čo vám život prináša. Nikoho do ničoho nenúťte. Nechajte veci dozrieť a prirodzene sa vyvinúť! Ak ste v minulosti prežili vo vzťahu niečo ťažké, snažte sa už z toho vymaniť a nejakým spôsobom to spracovať. Vychutnajte si koniec letných dní a najlepšie urobíte, ak si naplánujete niečo príjemné so svojimi priateľmi. Dlhodobejší pobyt na jednom mieste so svojou láskou, či partnerom, by tohto roku nemusel urobiť vášmu vzťahu dobre.

Nezadaní Levi môžu stretnúť novú lásku. Treba len chcieť a neprehliadať ju.

Mimochodom, Levi budú tohto leta veľmi šarmantní a ich flirtovanie bude veľmi podmanivé, takže bude ťažké im odolať…

Kariéra a financie:

Zdá sa, že práca, ktorú vykonávate, vás teší – len sa zbytočne nechváľte svojimi úspechmi. Nie všetci kolegovia vám žičia… A nenechajte si kaziť náladu ani tými, ktorí sa za každú cenu snažia nájsť na vašej práci chyby. Vo finančných záležitostiach sa spoliehajte na vlastný zdravý rozum.

Zdravie:

Tento mesiac vás môžu potrápiť drobné zdravotné problémy, ktoré môžu súvisieť s vaším jedálničkom. Dávajte si väčší pozor na to, čo vám škodí a snažte sa stravovať zdravo a striedmejšie. Ani ovocie vám nemusí urobiť dobre, ak ho budete konzumovať hlava-nehlava a nevhodne kombinovať s inými jedlami. Dobrá rada: Vo vlastnom záujme sa zbavte predsudku, že všetko musíte stihnúť alebo všade byť. Vyberajte si len to, čo je naozaj dôležité, šetrite si energiu a doprajte si dostatok spánku.

Lev na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Máte plno plánov, ale mali by ste sa zamyslieť nad tým, či všetko, čo ste si naplánovali, je aj reálne. Dávajte si pozor na svoje silné emócie. Mali by ste ich trochu krotiť a najmä: Nepúšťajte sa do zbytočných sporov. Ani vtedy, ak si myslíte, že pravda je na vašej strane. Mohlo by sa to skomplikovať! Nebojte sa zmien, ktoré ku vám v tomto čase prichádzajú. Uvidíte, že budú vo váš prospech.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znamenieLev

Lev je kráľovsky nenásytný

Lev potrebuje lásku, rovnako ako jedlo a pitie. Je vždy pripravený na milovanie a to isté očakáva aj od partnera. Je rád, ak sa mu…...

Srdečný a márnivý Lev

Ak niekde vstúpi žena či muž Lev, chcú sa blysnúť a zažiariť. Doprajte im ten pocit, obdivujte ich a oni vás za to budú vášnivo…...

Láska Lev

Levy sú v láske vášnivé a ohnivé. Ľúbostné city prežívajú mimoriadne intenzívne. Chcú vládnuť, byť nezávislé a žiť podľa vlastných predstáv. Muži – Levy zvyčajne…...

Manželstvá Levov

Ľudia narodení v znamení Leva si zvyčajne dlhšie hľadajú životného partnera, ale ak nájdu toho správneho, potom sú pre manželstvo vyslovene vhodní. Najvhodnejšími spoločníkmi pre…...

Lev (23. júl – 23. august)

Znamenie Leva je mužským znamením, ktorému vládne Slnko. Živlom Levov je oheň a sú charakteristickí silnou túžbou vládnuť. Inak sú to ľudia, ktorí okolo seba šíria…...