Panna na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán.. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Panna na mesiac september

Láska a vzťahy:

Panny, u vás je to s láskou niekedy ťažké. Máte svoje ideály, ale aby si niekto náhodou nemyslel, že ste z neho celí bez seba, tak sa radšej správate pasívne a prenechávate iniciatívu radšej objektu svojho záujmu. Takto však môžete prepásť všeličo pekné…! Ak by takúto stratégiu mala aj druhá strana, možno by ste sa načakali poriadne dlho. Sami sebe vo veciach lásky veľmi poradiť neviete, ale zato často riešite citové záležitosti svojich blízkych, priateľov, či známych.

V oblasti vzťahov by malo byť všetko fajn a v pohode , ale iba počas prvého septembrového týždňa. Potom sa veci rýchlo začnú meniť a komplikovať, a to takým spôsobom, až to bude pre vás nepochopiteľné. Výrazne sa to môže prejaviť v rodinnom kruhu, aj v partnerskom živote. Bude vám ľúto, že vy sa snažíte vychádzať každému v ústrety a odozva nie je taká, ako by ste si predstavovali. Všetko však má svoje hranice. Dajte im jasne najavo, čo si o tom myslíte.

Pokiaľ ide o nadväzovanie ľúbostných vzťahov, určite to neskúšajte počas posledných dní mesiaca! Radšej sa viac venujte svojej práci…

Kariéra a financie:

Ak ste boli naučení na to, že doposiaľ sa vám darilo, rátajte s tým, že teraz sa môžu vyskytnúť problémy. Žiadne katastrofa to síce nebude, ale zase to situáciu trochu skomplikuje. Nehádžte však hneď, ako sa hovorí, flintu do žita a nevzdávajte sa. Pracujte dôslednejšie, zamerajte sa na to, čo je naozaj podstatné a nerozptyľujte sa zbytočnosťami a rušivými vecami. Nenechajte sa odradiť drobnými neúspechmi a určite si nenahovárajte, že vás čakajú len samé problémy. Nie je to tak! Peniaze veľmi nerozhadzujte, pretože aj teraz môžu prísť časy, keď budete musieť siahnuť do svojej rezervy. Občas si však doprajte nejakú malú radosť.

Zdravie:

Nesnažte sa to preháňať so svojimi aktivitami, aby vás nakoniec neopustili sily práve vtedy, keď to budete najviac potrebovať! Možno ste zaznamenali, alebo zaznamenáte, že mávate častejšie studené ruky alebo nohy. Urobte niečo preto, aby ste poriadne rozprúdili svoj krvný obeh. Dobre vám urobí pravidelný pohyb a občas aj pohárik dobrého červeného vínka. Nebráňte sa za každú cenu tomu, čo vám môže pomôcť.

Panna na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Je viac než isté, že v súkromnom či pracovnom živote prídete do kontaktu s ľuďmi, s ktorými nebude jednoduché nájsť spoločnú reč. Dobrá rada znie: Aj keď máte odlišný názor, nenechajte sa vyprovokovať k neuváženým výrokom. Mohlo by to viac uškodiť ako pomôcť.

V týchto dňoch budete viac ako inokedy premýšľať o tom, čo vlastne chcete a ako to dosiahnuť…

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znameniePanna

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

Ľudia narodení v znamení Panny zvyčajne nebývajú iniciátormi vzťahu. Pravdepodobne vás zoznámia spoloční priatelia, možno sa zoznámite v práci, alebo sa poznáte už od detstva.…...

Panna je pozorný milenec

Panny obdivujú duchaplnosť a vynachádzavosť, na svojej práci doslova lipnú a rady o nej rozprávajú, majú zmysel pre poriadok a nerady plytvajú. Majú rady vo…...

Láska Panna

Ľudia narodení v znamení Panny obvykle neoplývajú silnými ľúbostnými citmi, vzbudzujú dojem čistoty. Nemajú veľmi rady, ak sa v spoločnosti otvorene hovoré o záležitostiach lásky,…...

Manželstvá Panien

Manželstvo s ľuďmi narodenými v znamení Panny nemusí byť jednoduché – najmä pre ich, často prehnaný vzťah k čistote a poriadku. To býva pre niektorých…...

Panna (24. august – 23. september)

Panna je ženským znamením, ktorému vládne Merkúr. Ľudia, narodení v tomto znamení sú zrastení so zemou – tá je ich živlom. Povahovo patria medzi flegmatikov. Majú…...