Rak na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán.. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Rak na mesiac september

Láska a vzťahy:

Raci, zdá sa, že teraz ste trochu netrpezliví a najradšej by ste chceli všetko a najlepšie hneď…! Samozrejme, to nie je také jednoduché a ak chcete byť šťastní, mali by ste na tom pracovať. Keď žijete vo vzťahu, malo by to byť obojstranné, ale zvyčajne jeden dáva viac a druhý zase viac berie. Nikto nie je ideálny, takže sa svojho partnera (ani toho potenciálneho) nesnažte premeniť na svoj obraz!

Nezadaní majú šancu vkĺznuť do vzťahu, ale bolo by rozumné nenechať si úplne pomotať hlavu. To by nemuselo dobre dopadnúť… V láske sa však niekedy ťažko odoláva…

Pokiaľ ide o ľudské vzťahy všeobecne, rátajte s tým, že situácia môže byť často napätá a ľudia plní emócií. Dobrá rada znie: Nepodliehajte sebaľútosti a nepripúšťajte si spomienky, ktoré by vás mohli rozplakať. To by vám v súčasnom stave veľmi neprospelo!

Kariéra a financie:

Spoliehajte sa na svoj úsudok a pokúste sa oslobodiť od závislosti na iných ľuďoch a najmä neustále nečakajte na ich pomoc. Nesnažte sa zvládnuť veľa vecí odrazu. Radšej postupujte pomaly, po malých krokoch. Uvidíte, že postupne sa začnú dostavovať aj výsledky. Všimnú si to aj ostatní a dokonca aj vaši nadriadení. V prvom a poslednom týždni mesiaca sa vám môže zadariť aj v oblasti financií. Ak si kúpite žreb, alebo urobíte nejakú stávku, je možné, že aj niečo vyhráte. Rozhodne sa však hazardným hrám nevenujte nejako pravidelne! Šťastie je vrtkavé.

Zdravie:

V tomto čase si dávajte pozor na úrazy. Toto platí nielen pri športových a pohybových aktivitách, ale aj v kuchyni, či pri záľubách. Opatrnosť je namieste! Popracujte aj na svojej psychike a netrápte sa nad vecami, ktoré nemôžete ovplyvniť. Skúste však ovplyvniť to, čo môžete: Skladbu svojho jedálnička. Inak by sa to mohlo podpísať na stave vašej pokožky.

Rak na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Zapamätajte si, že všetky dobré veci, ktoré teraz prídu ku vám, budú trvalé! Ak máte nejaký zdravotný problém, podarí sa vám ho zvládnuť a je tu aj veľká šanca na stretnutie s osudovou láskou!

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znamenieRak

Rak býva v láske komplikovaný

Rak je pod vplyvom Mesiaca, a preto sú pre neho charakteristické obrovské citové odlivy a prílivy. Potrebuje neustále povzbudenie. Múdry partner sa snaží Raka ubezpečiť,…...

Rak je romantický a rodinne založený

Raci citlivo reagujú na problémy iných a sú ochotní komukoľvek a kedykoľvek podať pomocnú ruku. Ak im chcete pomôcť, požiadajte ich o radu. Raci milujú…...

Láska Rak

Ľudia narodení v znamení Raka bývajú v láske tak trochu nesmelí. Objektu svojho záujmu zvyčajne nedokážu vyznať svoju lásku, pretože sa boja, že sa zosmiešnia.…...

Manželstvá Rakov

Ľudia narodení v znamení Raka bývajú dobrými partnermi – napokon, manželstvá uzatvárajú spravidla trochu neskôr, až po zrelom uvážení. Dobré manželstvo môžu uzavrieť s partnermi…...

Rak (22. jún – 22. júl)

Vládnucou planétou tohto ženského znamenia je Mesiac. Ľudia, narodení v tomto znamení sú mierne zdržanliví, pokojní a prispôsobiví. Vyhýbajú sa výslniu, nemajú vodcovské schopnosti a radi zostávajú v ústraní.…...