Ryby na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán.. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Ryby na mesiac september

Láska a vzťahy:

Rybky, vy sa tento mesiac určite nudiť nebudete! Vyzerá to tak, že na obzore je splnenie nejakého veľkého sna! Veľmi úspešní môžete byť na poli lásky, ale nemali by ste sa púšťať do ľahkovážnych flirtov a ľúbostných dobrodružstiev! Pokiaľ ide o city, dobre urobíte, ak budete úprimní voči sebe i ostatným a nič si nenahovárajte. Veci sú také, ako ich cítite a ísť proti svojim citom by bolo ťažké…

Tí, čo žijú v dlhodobom partnerstve, začnú zveľaďovať svoj vzťah a budú si chcieť užiť partnera ešte viac než kedykoľvek predtým. V druhej polovici mesiaca sa môže prejaviť rozdielnosť názorov s partnerom.

Nezadané Ryby majú šancu na zaujímavé zoznámenie, aby však všetko dopadlo dobre, bude treba urobiť nejaké kompromisy.

Pokiaľ ide o vzťahy s inými ľuďmi, môže sa stať, že sa stretnete s neprajnosťou niektorých ľudí, ktorých ste doposiaľ považovali za spriaznených. Môžu dokonca začať o vás klebetiť. Dobre urobíte, ak si to nebudete veľmi všímať, ale zapamätajte si to. Aspoň budete vedieť, kto je úprimný a kto sa tak len tvári. Mimochodom, ak vzbudzujete dojem, že ste šťastní, vždy sa nájde niekto, kto bude závidieť a intrigovať.

Kariéra a financie:

V práci môžu pribudnúť nové povinnosti, budú sa vyžadovať ďalšie vedomosti a znalosti a bude potrebné vynaložiť aj viac úsilia. Bude to náročné obdobie, ale vyzerá to tak, že tento mesiac by sa vám mohlo podariť zarobiť viac peňazí, alebo aspoň získať dobrú zákazku. No a to je v týchto časoch, keď sa prestáva dariť aj tým, ktorým sa vždy darilo, veru obdivuhodné!

Tí, ktorí chcú zmeniť zamestnanie, mali by pozorne sledovať dianie okolo seba.

Zdravie:

V tomto čase vám môžu znepríjemniť život ochorenia dýchacích ciest, ale aj bolesti hlavy, ktoré môžu prameniť z psychického napätia. Myslite viac na svoje zdravie, skúste zvoliť zdravší životný štýl a nepodceňujte potrebu oddychu a spánku, aby sa vaše telo mohlo regenerovať.

Ryby na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Venujte viac pozornosti svojej rodine, pretože chvíle, ktoré by ste mohli príjemne stráviť so svojimi blízkymi, vám nikto nevráti. Isteže, práca je dôležitá a robíte to pre rodinu, ale pribrzdite trochu svoje pracovné tempo, aby ste si to neskôr nevyčítali!

A nebojte sa nových výziev, ktoré vám život prináša – budete úspešní.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znamenieRyby

Ryba sníva, túži a trpí

Ryby sú rady iniciatívne, ale ak nedostanú odpoveď, stávajú sa netrpezlivé. Majú sklon k tajným stykom, najmä so zadanými. Ideálnymi partnermi sú pre nich milenci…...

Jemné a citlivé Ryby

Ľudia narodení v znamení Rýb sú veľmi citliví a zraniteľní. Nemajú radi skúposť, zosmiešňovanie a hádky. Ak nebudete dbať na ich názor, budete im nepretržite…...

Láska Ryby

Ľudia narodení v znamení Rýb nedávajú svoju lásku tak ľahko najavo, akoby nemali odvahu odhaliť svoje city – často dlho milujú len platonicky. Napriek tomu…...

Manželstvá Rýb

Ľudia narodení v znamení Rýb nedávajú svoju lásku tak ľahko najavo, akoby nemali odvahu odhaliť svoje city – často dlho milujú len platonicky. Napriek tomu…...

Ryby (20. február – 20. marec)

Tomuto znameniu, charakteristickému výraznými mystickými sklonmi vládnu Neptún a Jupiter. Ľudí, narodených v tomto znamení priťahuje voda, povahovo patria k melancholikom až cholerikom. Sú nábožensky založení a inklinujú…...