Strelec na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Strelec na mesiac september

Láska a vzťahy:

Strelci, toto obdobie bude trochu zvláštne. Napokon, vo vašom živote to už tak býva, že sa vám dejú zvláštne veci. Ak máte pocit, že v poslednom čase to u vás bolo v citovom živote pokojnejšie a vyrovnanejšie, môžete sa spoľahnúť, že teraz to tak nebude. Určite aj preto, že niektoré veci potrebujú svoj čas a situácia postupne dozrieva a mení sa. Dôležité je len to, ako sa k celej situácii postavíte vy sami a ako ju vnímate.

Vo vašom živote bude zohrávať dôležitú úlohu láska v rôznych a bude záležať len a len na vás, aké rozhodnutia v jej mene urobíte a koľko času jej budete chcieť venovať. Dobre urobíte, ak budete najviac času venovať svojmu partnerovi a deťom. Naplánujte si niečo romantické, čo by vášmu vzťahu dodalo novú iskru.

Niektorí Strelci, ktorí sa počas leta zaľúbili, postupne trochu vytriezvejú a začnú sa na veci dívať reálne. Ale naozaj iba niektorí Niektorí sa budú na ružových obláčikoch lásky vznášať aj v chladnejších mesiacoch a budú sa snažiť skĺbiť srdcové záležitosti a pracovnými povinnosťami.

Kariéra a financie:

Zdá sa, že v tejto oblasti u vás postupne dochádza k príjemným zmenám. V niektorých prípadoch dokonca až takým, že vám to môže zmeniť život. Vaši kolegovia s vaším počínaním celkom nesúhlasia a možno ich aj tak trochu trápi, že na to, čo napadlo vás, neprišli oni sami… Je v tom však aj kus obavy, že sa od nich takýmto spôsobom začnete oddeľovať, čo sa im nepáči. Taký je však život a raz to muselo prísť. Cesta, na ktorú sa chystáte vykročiť, bude úspešná.

Zdravie:

Mali by ste sa viac šetriť a odpočívať. Určite aj preto, že vaša duša a vnútorný svet nie sú naladené na to, čo sa deje okolo vás. K pocitu harmónie vám pomôže čo najčastejší pobyt v prírode a pár dní voľna od bežných povinností a termínov. Ak si nedokážete nájsť čas na relax, môže sa ohlásiť slinivka, močový mechúr, obličky a v niektorých prípadoch aj štítna žľaza.

Dbajte na pravidelný pitný režim a doprajte si zdravé jedlá.

Strelec na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Dajte si pozor na dôverčivosť a najmä neverte ľuďom, ktorých dobre nepoznáte. A takisto pozor na zlodejov a nečestných ľudí, ktorí číhajú na vašu chvíľku nepozornosti! Inak máte pred sebou obdobie, keď máte pocit, že takmer nič pre vás nie je nemožné. Toto sa pozitívne prejaví v pracovnej oblasti a vy môžete zrealizovať niečo, na čo sa už dávno chystáte.

znamenieStrelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

Ľudia narodení v znamení Strelca bývajú v láske prelietaví.Láska so Strelcom iba málokedy býva hlbokým citom. Strelec totiž stále hľadá nové veci – napríklad vyskúšať…...

Vášnivý Strelec

Ak chcete nájsť cestičku do srdca Strelca, pozorne ho počúvajte. Získate si ho aj bystrým umom a vtipom. Majú radi všetko, čo je spojené s…...

Láska Strelec

Ľudia narodení v znamení Strelca sú veľmi temperamentní vo všetkých vzťahoch i v láske. Ich vášeň nepozná hranice, veľmi rýchlo sa zaľúbia a o svojich…...

Manželstvá Strelcov

Ľudia narodení v znamení Strelca sú veľmi temperamentní vo všetkých vzťahoch i v láske. Ich vášeň nepozná hranice, veľmi rýchlo sa zaľúbia a o svojich…...

Strelec (23. november – 21. december)

Vládnucou planétou Strelcov je Jupiter, a preto ide o mužské znamenie s výraznou túžbou po nezávislosti. Živlom tohto znamenia je oheň. Typologicky majú ľudia, narodení v tomto znamení výrazné…...