Váhy na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán.. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Váhy na mesiac september

Láska a vzťahy:

Váhy, u vás je viac než možné, že v septembri budete musieť riešiť nejaké zložité partnerské problémy, ktoré môžu mať svoj pôvod v obyčajnom nedorozumení. Ak sa niečo také vyskytne, urobte si v tom čím skôr jasno a všetko si s partnerom vysvetlite. Nič neskrývajte, ako sa vraví, pod koberec. Ak by ste to robili a svoje súkromné problémy by ste riešili s inými ľuďmi, mohli by ste sa s partnerom odcudziť a dokonca by medzi vami mohol vyrásť neviditeľný múr a odcudzenie.

Pokúste sa teda s partnerom všetko si vysvetliť a nájsť s ním spoločnú reč, ale rozhodne by ste sa mu nemali vo všetkom prispôsobovať. Najmä, ak by začal žiarliť na to, že máte v spoločnosti úspech.

Nezadané Váhy majú dobré obdobie, pretože majú všetky šance zoznámiť sa s niekým zaujímavým. Vo vzduchu je erotické iskrenie, a to nielen u slobodných, ale aj u zadaných, ktorí sa môžu zaľúbiť a môže to byť veľmi horúce. Dajte si pozor, aby z horúcej lásky napokon neboli nepríjemnosti!

Kariéra a financie:

Pokiaľ ide o prácu, vyzerá to tak, že tento mesiac sa vám bude dariť! Určite aj preto, že nič nenechávate na náhodu a rátate aj s prekážkami. Vaša snaha a usilovnosť začnú prinášať úspechy. Šťastné obdobie by mali mať aj tí, ktorí si hľadajú prácu. Peniaze nerozhadzujte, ani sa nezadlžujte. Dobre si premyslite svoje výdavky. Aj keď teraz môže ísť o prechodne náročnejšie obdobie, malá inventúra financií nemôže byť na škodu.

Zdravie:

Ak ste si nechali dovolenkové dni na toto obdobie, rátajte s tým, že situácia sa môže vyvinúť trochu inak, ako ste si naplánovali. Preto zbytočne neriskujte a šetrite si svoje zdravie, aj energiu. Snažte sa veci si plánovať a nechávať si na všetko dostatok času, aby ste sa vyhli zbytočnému stresu. Ten vám totiž veľmi škodí!

Váhy na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Skúste posilniť svoje zdravie nejakou alternatívnou metódou. Prospeje vám to.

A mali by ste sa naučiť viac dávať najavo svoje city. Je viac než isté, že sa až príliš snažíte ovládať svoje emócie, v dôsledku čoho pôsobíte na ľudí okolo seba chladným dojmom. Skúste byť trochu bezprostrednejší a hravejší. Váš život bude krajší.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znamenieVáhy

Váhy sú umelcami lásky

Váhy sú veľmi dobrým znalcom partnerovej duše a urobia všetko preto, aby ho uspokojili. Milujú sa nežne – tak ich nechajte, nech naplno rozvinú svoju…...

Váhy milujú nežne

Muž i žena narodení v znamení Váh potrebujú obdiv a potrpia si na luxus. Preto na darčeky pre ľudí narodených v znamení Váh nikdy nešetrite.…...

Láska Váhy

Ľudia narodení v znamení Váh bývajú v láske prelietaví – najmä pri nepriaznivej konštelácii hviezd. Svoje city síce v danej chvíli myslia úprimne a sú…...

Manželstvá Váh

Váhy sa nerady viažu na jedného partnera, ale ak nájdu toho pravého (a ony to vycítia), rozhodnú sa pre manželstvo. Všetko si však vopred dôkladne…...

Váhy (24. September – 23. október)

Vládnucou planétou tohto ženského znamenia je Venuša. Je charakteristické vyrovnanosťou a diplomaciou, pričom jeho živlom je vzduch. Váhy majú umelecké danosti a zmysel pre estetiku. Pokiaľ ide…...