Vodnár na mesiac september

Milí čitatelia,

asi aj Vy máte pocit, že tohtoročné leto ubehlo akosi zvláštne a rýchlo… Ani sme sa nenazdali, pričom mnohí z nás si možno letné dni ešte ani poriadne neužili, a už máme pred sebou jeho poslednú časť.

Viacerí si možno kladú otázku, ako vlastne zvládnuť prichádzajúce dni bez toho, aby sme sa poddávali rôznym negatívnym informáciám, ktoré sa na nás doslova valia zo všetkých strán. Iných trápia obavy, čo všetko môže priniesť budúcnosť a nevedia, či má to, či ono zmysel… Akoby sme sa zrazu nevedeli na nič tešiť, bojíme sa plánovať veci, na ktoré by sme sa mohli tešiť, strácame svoju hravosť a bezstarostnosť. A prečo vlastne…?

Isteže, cítime ťarchu zodpovednosti za seba i svojich blízkych, bojíme sa o ich zdravie a za každú cenu sa snažíme správať sa dospelo a všetko predvídať. Áno aj to je potrebné, ale nemali by sme neustále myslieť len na starosti a problémy. Napriek všetkému, mali by sme si zachovať aj určitú hravosť a bezprostrednosť.

Ak budeme mať mladého ducha, bude aj náš život plný radosti a pekné veci a chvíle budeme zažívať aj napriek mnohým zložitým situáciám, ktoré život prináša. Skúste sa zamyslieť, čo by vám urobili radosť, alebo čo môžete urobiť pre to, aby ste hlboko, vo svojom vnútri, znovu dokázali prebudiť to hravé dieťa, ktorým ste boli kedysi.

Prebuďte svoju hravosť a objavujte krásu maličkostí. A život bude krajší…

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Vodnár na mesiac september

Láska a vzťahy:

Vodnári, ak ste si zvykli, že krásne veci ku vám prichádzajú bez toho, že by ste sa museli nejako mimoriadne o to snažiť, tak v láske to teraz určite platiť nebude! Ak veríte na zázraky a na to, že jedného krásneho dňa sa stane, že objekt vašich snov vám sám vletí do náručia a vy nebudete musieť  vynaložiť ani trochu úsilia, tak sa poriadne mýlite! Ak sa nebudete o vzťah – či už jestvujúci, alebo perspektívny, starať, stratíte ho a to, čo bolo krásne, môže uvädnúť ako kvet bez vody… Toto sa týka rovnako tých, ktorí sa snažia niekoho získať, ako aj o tých, ktorí žijú vo vzťahu, ale svojho partnera viac či menej zanedbávajú.

Užívajte si krásy babieho leta a buďte ústretoví k svojmu partnerovi, či partnerke. A radšej im nič nevyčítajte. Vy sami sa totiž v tomto magickom čase veľmi ľahko môžete dopustiť niečoho, čo síce môže byť veľmi príjemné, ale o to nepríjemnejšie sa to bude vysvetľovať… Napokon, aj na to vo väčšine prípadov príde. Dobrá rada znie: Bolo by veľmi osožné, keby ste sa s odchádzajúcim letom trochu upokojili a keby ste sa namiesto romantického blúznenia vrátili do reality. Môže to síce byť ťažké, ale bude to tak rozumnejšie.

Kariéra a financie:

V zamestnaní bude teraz najlepšie, ak na seba nebudete príliš upozorňovať a zameriate sa najmä na to, aby ste si plnili svoje povinnosti. Tak, ako sa do od vás očakáva. Aspoň sa pri plnení povinností trochu upokojíte po lete, ktoré v niektorých prípadoch mohlo byť aj dosť divoké.

Tí, čo majú ambície vyniknúť, budú mať šancu koncom mesiaca. Peniaze zbytočne nerozhadzujte, radšej trochu šetrite a najmä nikomu nepožičiavajte!

Zdravie:

Dávajte si pozor na úrazy! Nepreceňujte svoje sily na turistike, pozor na bicykli, vyhnite sa lozeniu po skalách a určite nechodievajte na turistiku sami! Starajte sa viac o svoje zdravie, dbajte na prísun vitamínov a podporujte svoju imunitu. Život vám môžu znepríjemniť aj ochorenia dýchacích ciest a psychosomatické problémy.

Vodnár na mesiac september: Čo vám ešte radia karty:

Ak sa trochu budete snažiť, v súkromí vás čakajú veľmi príjemné chvíle, keď budete naozaj šťastní… Všetko nasvedčuje tomu, že budete v nejakej veci musieť urobiť vážne rozhodnutie. Nenamýšľajte si však, že cesta, ktorá sa zdá byť najjednoduchšia, vedie ku šťastiu.

Možno budete musieť v práci obhajovať aj nejaké svoje názory a postoje – zachovajte si však pevné nervy a použite diplomaciu. Vďaka tomu sa napokon všetko môže obrátiť vo váš prospech.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

znamenieVodnár

Vodnár je majstrom dvorenia

Vodnára zaujíma partner ako človek, nie iba ako objekt sexu. Ak sa Vodnárovi niekto zapáči, lipne rovnako na duševnom, ako aj na telesnom porozumení. Je…...

Nezávislý Vodnár

V skupinke ľudí ho možno pomerne ľahko identifikovať. Hľadajte príťažlivú osobu a fascinujúceho rozprávača. Ak nie ste dostatočne sčítaní a nemáte veľmi čo povedať, ani…...

Láska Vodnár

Lásky a  ľúbostné city Vodnárov zvyčajne nebývajú veľmi silné. Ak sa im niekto páči, rýchlo sa zaľúbia, ale po čase ich city zase ochladnú a…...

Manželstvá Vodnárov

Lásky a  ľúbostné city Vodnárov zvyčajne nebývajú veľmi silné. Ak sa im niekto páči, rýchlo sa zaľúbia, ale po čase ich city zase ochladnú a…...

Vodnár (21. január – 19. február)

Vodnárom vládnu dve planéty, a to Urán a Saturn. Je to mužské znamenie s veľkým zmyslom pre priateľstvo. Povahovo patria k sangvinikom a sú charakteristickí ľudským zmýšľaním. Zaujímavé je,…...