Kozorožec na mesiac december

Milí čitatelia,

Aj Vy máte pocit, že žijeme v nejakom zrýchlenom časopriestore? Ani sme sa nenazdali, a máme tu znovu jeden z najkrajších kresťanských sviatkov roka Vianoce… Bohužiaľ, v dnešnej dobe, keď prevláda materializmus, hodnoty majú už úplne iný význam ako vyznávali naši prarodičia.  Skúsme sa však pozastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás skutočne hodnotné a čo má pre nás mimoriadnu cenu.

Určite rodina a naši blízki. Vaše dieťa sa možno na chvíľu poteší z drahého darčeka, ktorý si nájde pod stromčekom, ale verte, že len Vaša pozornosť  a prítomnosť vyčarí ten najúprimnejší lesk radosti v očiach. A tento pocit je nenahraditeľný. Ten pocit spolupatričnosti je na najvyššom piedestáli tohto sviatku a takto by to malo byť aj po celý rok.

Preto nezabúdajme navštíviť svojich rodičov, blízkych, priateľov a prejaviť im, ako ich máme radi a čo pre nás znamenajú, lebo možno raz príde ten čas, že to už nebude možné… Nezabudnime ani na osamelých, chorých, prírodu, hladné zvieratká – toto by mala byť tá pravá podstata tohto čarokrásneho sviatku. Veď otvoriť si srdce nie je hanba.

Pekné slovo a pohladenie totiž nenahradí ani ten najdrahší darček v tom najkrajšom balení.

Preto Vám prajem tiché a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi a tešte sa, že ich máte a že si vzácne chvíle s nimi môžete naplno užiť v mieri. Lebo nie každému na svete je to dané. A nech sa stane!

Vaša Katarína

Kozorožec

Kozorožec na mesiac december

Láska a vzťahy:  

Mnohých zadaných Kozorožcov v tomto čase možno začnú trápiť pochybnosti o tom, či ich partner ešte stále má tak rád, ako kedysi… Našťastie, žiaden reálny dôvod na to nejestvuje. Môže za to len precitlivenosť, ktorá pramení z vyčerpania a prepracovanosti. Čoskoro sa ukáže, že aj váš vzťah môže znovu ožiť. Zase budete prežívať tie krásne chvíle, na ktoré tak radi spomínate.

A to je súčasne aj dobrá rada, ako si pomôcť v čase, keď by ste potrebovali pocítiť partnerovu lásku a náklonnosť. Ale aj vtedy, keď vám ju neprejavuje v takej miere, ako by ste potrebovali. Myslite na všetko to krásne, čo ste spolu prežili a netrápte sa kvôli zbytočnostiam.

Už po 3. decembri by ste mohli pocítiť oživenie vo vzťahu a presne to je aj dátum, od ktorého majú šancu stretnúť svoju lásku aj tí, ktorí ešte nemali to šťastie… Toto mimoriadne priaznivé obdobie na zoznámenie potrvá až do konca roka.  Ale pozor, neunáhlite sa a svoj nový objav radšej dlhšie spoznávajte.

Pokúste sa prispieť k tomu, aby Vianoce  a celý záver roku bol pre vašu rodinu a blízkych krásny a aby ste mali veľa nádherných zážitkov. Možné je dokonca aj to, že sa zaslúžite o to, aby sa v tomto čase pomerili priatelia, ktorí mali medzi sebou nejaké nezhody, alebo sa pomeríte a nájdete spoločnú reč s niekým, s kým ste si predtým nerozumeli.

Kariéra a financie:

Napriek tomu, že všetci okolo vás naháňajú termíny, bolo by dobré, keby ste mohli trochu pribrzdiť a oddýchnuť si. Mimoriadne to potrebujete. Ak je to možné, zoberte si už pred sviatkami dovolenku.

Zdravie:

Kozorožci, tým, že ste narodení v hlbokom zimnom čase, v tomto období sa vám nečakane môžu objaviť bolesti kolien, ktoré sú aj vašou citlivou časťou tela. Pre ich posilnenie a prečistenie vám odporúčam počas celého mesiaca popíjanie bylinných čajov SERAFIN – KĹBY ¾ litra denne a SERAFIN – CHRUPAVKA ¾ litra denne, ktoré striedajte po dni. Čaje doplňte minerálmi SERAFIN – MINERÁLY ODKYSLENIE, ktoré doplnia vašim kostiam vápnik a vyživia aj vaše chrupavky. Nepreháňajte to ani s fyzickou aktivitou vonku, na chladnom vzduchu.

Bylinný čaj SERAFIN – KĹBY Bylinný čaj SERAFIN – CHRUPAVKA SERAFIN – MINERÁLY ODKYSLENIE
 

znamenieKozorožec

Sebavedomý Kozorožec

Svoje objatia a sexuálne aktivity plánuje Kozorožec rovnako precízne ako celý svoj život. priťahuje ho skôr fyzická krása ako duševná. K láske pristupuje telesne. Kozorožci…...

Ambiciózny Kozorožec

Najlepšie sa s ním zoznámite pri spoločnej práci. Zaujíma sa o umenie, divadlo, priťahujú ho intelektuálne vzrušujúci ľudia. Sleduje udalosti a očakáva to aj od…...

Láska Kozorožec

Lásku Kozorožcov nemožno získať tak ľahko. Keď sa zaľúbia, k láske pristupujú veľmi vážne a zodpovedne. Ak sa stane, že ich milovaná osoba sklame, sú…...

Manželstvá Kozorožcov

Lásku Kozorožcov nemožno získať tak ľahko. Keď sa zaľúbia, k láske pristupujú veľmi vážne a zodpovedne. Ak sa stane, že ich milovaná osoba sklame, sú…...

Kozorožec (22. december – 20. január)

Ženskému znameniu Kozorožca, ktoré je charakteristické výrazným zmyslom pre tvorivosť a zodpovednosť, vládne Saturn. Jeho živlom je Zem. Ľudia, narodení v tomto znamení sa povahovo radia medzi…...