Láska Lev

Levy sú v láske vášnivé a ohnivé. Ľúbostné city prežívajú mimoriadne intenzívne. Chcú vládnuť, byť nezávislé a žiť podľa vlastných predstáv.

Láska Lev

Muži – Levy zvyčajne okúzlia každú ženu a želajú si, aby im bezvýhradne patrila. Neveru zo strany partnerky by nezniesli. Muži narodení v znamení Leva chcú byť obdivovaní a chválení a radi sa obklopujú atraktívnymi ženami. Majú zmysel pre bohatstvo, luxus a krásu. Muži narodení v znamení Leva sa občas môže stať, že sa zaľúbia do ženy, s ktorou si po vyprchaní vášní už ani nemajú veľmi čo povedať. Skutočnosť je však taká, že Muž – Lev my ani s veľmi múdrou ženou žiť nechcel, ani nemohol. Levy si veľmi potrpia na svoju sexuálnu energiu a neznášajú akékoľvek spochybňovnie v tomto smere.  Aj preto si radšej hľadajú partnerku, ktorá má menší sexuálny apetít ako oni – nezniesli by, že by práve ona mala v tejto oblasti hlavné slovo! Muž – Lev skrátka potrebuje mať pocit, že je kráľ…

Levy – ženy sú podobné mužom narodeným v tomto znamení – aj ony túžia po obdive a uznaní, sú temperamentné a vášnivé v láske.Nezniesli by pomyslenie na to, že im je partner neverní! Páčia sa im urastení a príťažliví muži, ktorým svoje sexuálne nároky dávajú otvorene najavo. Niekedy sa zdá, akoby u nich sexuálna túžba bola väčšia ako zdravý rozum – ak sa im zapáči niekto iný, pudovo, ba priam živočíšne idú za ním a sú schopné opustiť svojho predošlého partnera. Majú síce srdce široké a láskavé, ale v láske akoby im rozum a dobro chýbali.  zakladajú si na takžch hodnotách, ako krása, sexuálna výkonnosť a sila, ale múdrosť u partnera veľmi nehľadajú. Ak majú hviezdy nepriaznivú konšteláciu, ženy – leby sú v láske a vzťahoch nestále a nemusia nájsť uspokohenie u žiadneho muža. V prípade, že sú hviezdy priaznivo naklonené, bývajú dobrými priateľkami a potom aj starostlivými mamami.