Lev na mesiac december

Milí čitatelia,

Aj Vy máte pocit, že žijeme v nejakom zrýchlenom časopriestore? Ani sme sa nenazdali, a máme tu znovu jeden z najkrajších kresťanských sviatkov roka Vianoce… Bohužiaľ, v dnešnej dobe, keď prevláda materializmus, hodnoty majú už úplne iný význam ako vyznávali naši prarodičia.  Skúsme sa však pozastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás skutočne hodnotné a čo má pre nás mimoriadnu cenu.

Určite rodina a naši blízki. Vaše dieťa sa možno na chvíľu poteší z drahého darčeka, ktorý si nájde pod stromčekom, ale verte, že len Vaša pozornosť  a prítomnosť vyčarí ten najúprimnejší lesk radosti v očiach. A tento pocit je nenahraditeľný. Ten pocit spolupatričnosti je na najvyššom piedestáli tohto sviatku a takto by to malo byť aj po celý rok.

Preto nezabúdajme navštíviť svojich rodičov, blízkych, priateľov a prejaviť im, ako ich máme radi a čo pre nás znamenajú, lebo možno raz príde ten čas, že to už nebude možné… Nezabudnime ani na osamelých, chorých, prírodu, hladné zvieratká – toto by mala byť tá pravá podstata tohto čarokrásneho sviatku. Veď otvoriť si srdce nie je hanba.

Pekné slovo a pohladenie totiž nenahradí ani ten najdrahší darček v tom najkrajšom balení.

Preto Vám prajem tiché a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi a tešte sa, že ich máte a že si vzácne chvíle s nimi môžete naplno užiť v mieri. Lebo nie každému na svete je to dané. A nech sa stane!

Vaša Katarína

Lev

Lev na mesiac december

Láska a vzťahy:

V tomto období je potrebné, aby ste pozornejšie vnímali svojho partnera. Uvedomte si, že v peknom a dobre fungujúcom vzťahu je potrebné, aby ste sa od seba stále navzájom učili a mali pochopenie jeden pre druhého. Vôbec nejde o to, aby jeden stále druhého poučoval a ten druhý bol v úlohe žiačika, ktorý poslušne napĺňa predstavy toho druhého. Citlivo vnímajte energie okolo a rovnako tak aj signály a reč tela svojho partnera.

Nenechajte sa vyviesť z miery blížiacimi sa sviatkami a nenechajte sa znervózňovať ľuďmi, ktorí vám niekedy nie sú celkom po chuti.

Pred sviatkami postupne spomaľte tempo a ak je to možné, zoberte si voľno  na to, aby ste vianočný čas a sviatočné chvíle mohli stráviť so svojimi blízkymi, rodinou a príjemnými ľuďmi.

Dajte si pozor vo vzťahoch s Kozorožcami a Škorpiónmi – tam by mohli hroziť nezhody…

Pokúste sa naordinovať si pokoj v duši a skúste sa tešiť z malých a pekných vecí, s ktorými je život okolo nás, aj partnerský vzťah krajší.

Kariéra a financie:

Až do 12. 12. máte čas aj dostatok energie na to, aby ste postíhali v práci všetko, čo je potrebné. A budete to robiť s radosťou, poháňaní príjemným pocitom z predvianočnej atmosféry. Potom už pomaly znížte tempo, aby ste stihli aj doma urobiť všetko potrebné.

Zdravie:

Dobrá rada znie: Relaxujte, uvoľnite svoje telo i dušu, aby ste budúci rok prežívali v zdraví.

Ste znamenie Slnka, riešite všetko cez srdcovú čakru, a preto by som odporúčala posilniť počas celého mesiaca vaše srdce bylinným čajom SERAFIN – HYPERTONIK ¾ litra denne, ktorý fantasticky znižuje vysoký krvný tlak, podporuje kardiovaskulárny systém a krvný obeh. Pre posilnenie srdca a účinku čaju, odporúčam každý deň užívať bylinnú tinktúru SERAFIN – HLOHkapsule HORČÍK + B6. Hlavne nezabúdajte, že srdce najviac posilňuje láska a preto sa obklopujte svojimi blízkymi a milovanými osobami.

Bylinný čaj SERAFIN – HYPERTONIK Bylinná tinktúra SERAFIN – HLOH kapsule HORČÍK + B6
 

znamenieLev

Lev je kráľovsky nenásytný

Lev potrebuje lásku, rovnako ako jedlo a pitie. Je vždy pripravený na milovanie a to isté očakáva aj od partnera. Je rád, ak sa mu…...

Srdečný a márnivý Lev

Ak niekde vstúpi žena či muž Lev, chcú sa blysnúť a zažiariť. Doprajte im ten pocit, obdivujte ich a oni vás za to budú vášnivo…...

Láska Lev

Levy sú v láske vášnivé a ohnivé. Ľúbostné city prežívajú mimoriadne intenzívne. Chcú vládnuť, byť nezávislé a žiť podľa vlastných predstáv. Muži – Levy zvyčajne…...

Manželstvá Levov

Ľudia narodení v znamení Leva si zvyčajne dlhšie hľadajú životného partnera, ale ak nájdu toho správneho, potom sú pre manželstvo vyslovene vhodní. Najvhodnejšími spoločníkmi pre…...

Lev (23. júl – 23. august)

Znamenie Leva je mužským znamením, ktorému vládne Slnko. Živlom Levov je oheň a sú charakteristickí silnou túžbou vládnuť. Inak sú to ľudia, ktorí okolo seba šíria…...