Lev na mesiac jún

Milí čitatelia,

po mesiacoch, keď sa kvôli hrozbe ničivého vírusu vo svete neskutočne veľa vecí zmenilo na nepoznanie, je tu prvý letný mesiac jún. Napriek tomu, že je šiestym mesiacom v roku, pre mnohých z nás je akýmsi symbolom nového začiatku.

A skutočne, po dňoch plných strachu, ktorý nás – niektorých viac, iných menej – opantal a keď sa všetko okolo spomalilo, stíšilo a my sme sa museli naučiť existovať úplne ináč ako predtým, prichádza pomaly úľava. Všetko sa rozbieha, dobieha a zviecha z obdobia, ktoré sme všetci museli zažiť a ktoré nás asi už navždy poznačilo.

Prijmime prichádzajúce dni s pokorou a s radosťou v duši, tešme sa z príjemných vecí, ktoré ku nám prichádzajú a neberme ich ako samozrejmosť. Veď ešte pred pár dňami sme sa všetci mohli na vlastnej koži presvedčiť, že samozrejmé nie je vôbec nič. Alebo takmer nič. A nič netrvá večne…

Užívajme si život a prítomnosť našich blízkych a sústreďme sa na to, čo je skutočne dôležité. Nezaoberajme sa malichernosťami, nebuďme nevďační, príliš kritickí a netrpezliví.

Naučme sa vnímať každý nový deň ako vzácny dar a priznajme si, že to, ako ho využijeme, v značnej miere závisí aj od nás. Tak si všetci želajme, aby sme tieto dni využili čo najkrajšie.

Želám Vám nádherný jún.

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Lev na mesiac jún

Láska a vzťahy:

Levi, u vás to bude v júni celkom zaujímavé: Mnohí z vás dostanú neodolateľnú chuť na flirtovanie, erotické dobrodružstvá, či nezáväzné ľúbostné romániky. Ak ste slobodní, môžete si užívať toto poblúznenie zmyslov, ktoré môže trvať približne do polovice mesiaca, ale ak to poriadne roztočíte, môže to byť aj dlhšie. Koncom mesiaca sú však na obzore rôzne komplikácie v citovom živote, s ktorými sa budete musieť vysporiadať.

Ak ste však zadaní a dostanete chuť na ľúbostné romániky s niekým iným ako s vaším partnerom, v tom prípade rátajte s tým, že vaše dobrodružné vyčíňanie na poli lásky nemusí ostať bez následkov a že vám môže skomplikovať váš partnerský život. A to by veru boli iné komplikácie!

Levi, ktorí žijú v spokojnom partnerstve, mali by si vážiť, čo majú a ak majú partnera, ktorý ich riadia je iniciatívnejší, mali by tentoraz skúsiť sami prevziať iniciatívu a prekvapiť partnera svojou nápaditosťou – určite to váš vzťah ešte viac zharmonizuje a zintenzívni.

Kariéra a financie:

V práci sa vám bude v tomto období celkom dariť a projekty, ktoré máte rozbehnuté, sú celkom úspešné a perspektívne. Nepoľavujte vo svojom úsilí a dočkáte sa vytúženého ovocia. Aj u šéfov to máte dobré a mnohých z vás považujú vás za neoddeliteľnú súčasť firmy a kolektívu. Tak si to nepokazte a veľmi nevymýšľajte!

A ak sa náhodou niečo trochu komplikuje a nevie pohnúť vpred, nečakajte nečinne, ale začnite konať a riešiť to – uvidíte, že sa to podarí!

Pokiaľ ide o finančné záležitosti, možno budete musieť v záujme toho, aby ste za súčasnej situácie utiahli všetky potrebné výdavky, siahnuť po netradičných opatreniach.

Mohlo by vás zaujímať

Tajomstvo milencov

Tajomstvo milencov podľa zverokruhu

Aj vy túžite po krásnom a harmonickom vzťahu, v ktorom by vládla nežnosť a dôvera? Alebo patríte skôr k tým, u ktorých víťazia túžby a … Čítaj ďaľej

Zdravie:

Pokiaľ ide o zdravotný stav, napriek tomu, že vonku to už vyzerá letne, vy sa v prvej polovici mesiaca necítite celkom telesne i duševne fit. Určite je to aj preto, že zrazu chcete dokázať veľa vecí a vtedy sa dostavuje únava a strata elánu. Snažte sa nejakým spôsobom dobiť „baterky“ – najlepšie pohybom a pobytom v prírode. S alkoholom opatrne – stačí si ho len s pôžitkom vychutnať, ale nič nepreháňať!

Lev na mesiac júndobrá rada:

Vo vašom živote sú na obzore zmeny, ktoré vás môžu posunúť vpred. Nebojte sa opustiť zabehnutý stereotyp a uvidíte, že váš život sa začne príjemne meniť. Pokúste sa popracovať na svojej psychickej rovnováhe. Pomôcť môže meditácia alebo duchovná literatúra.

znamenieLev

Lev je kráľovsky nenásytný

Lev potrebuje lásku, rovnako ako jedlo a pitie. Je vždy pripravený na milovanie a to isté očakáva aj od partnera. Je rád, ak sa mu…...

Srdečný a márnivý Lev

Ak niekde vstúpi žena či muž Lev, chcú sa blysnúť a zažiariť. Doprajte im ten pocit, obdivujte ich a oni vás za to budú vášnivo…...

Láska Lev

Levy sú v láske vášnivé a ohnivé. Ľúbostné city prežívajú mimoriadne intenzívne. Chcú vládnuť, byť nezávislé a žiť podľa vlastných predstáv. Muži – Levy zvyčajne…...

Manželstvá Levov

Ľudia narodení v znamení Leva si zvyčajne dlhšie hľadajú životného partnera, ale ak nájdu toho správneho, potom sú pre manželstvo vyslovene vhodní. Najvhodnejšími spoločníkmi pre…...

Lev (23. júl – 23. august)

Znamenie Leva je mužským znamením, ktorému vládne Slnko. Živlom Levov je oheň a sú charakteristickí silnou túžbou vládnuť. Inak sú to ľudia, ktorí okolo seba šíria…...