Panna na mesiac marec

Milé čitateľky a čitatelia,

žijeme v neľahkých časoch, keď možno viac ako inokedy sa zamýšľame nad tým, že život nám nečakane môže priniesť chvíle, s akými sme nerátali, prichádzajú udalosti a fakty, ktoré výrazne menia spôsob nášho života, myslenia i konania. Skrátka, všetko je zrazu ináč a nám neostáva iné, ako sa s tým, čo prichádza, nejako vyrovnať.

Aby sme toto obdobie zvládli a prežili čo najlepšie, dobre urobíme, ak si nájdeme trochu času a napriek zhonu, hektickej dobe a mnohým stresujúcim informáciám, ujasníme si svoje priority, jasne si stanovíme, čo je pre nás dôležité a urobíme si poriadok v duši.

Je dôležité, aby sme si život vychutnali, aby sme si dostatočne dokázali užívať prítomnosť našich blízkych a príjemné chvíle s nimi a je potrebné urobiť maximum pre to, aby nám neopakovateľné a vzácne okamihy nášho bytia neunikali medzi prstami.  Ak sa to naučíme, budeme silnejší navonok i zvnútra a určite budeme aj vo väčšej pohode.

Výrazným dielom k tomu prispeje aj blížiaca sa jar a hrejivé slniečko, ktoré bude postupne čoraz viac svietiť nielen na oblohe, ale aj v našej duši.

A verím, že príjemné chvíle strávite aj pri čítaní aktuálneho horoskopu, ktorý prináša množstvo dobrých rád na prichádzajúce dni.

Želám Vám i Vašim blízkym veľa zdravia, energie a pohody!

Vaša Jasmína

Mesačný horoskop: Panna na mesiac marec

Láska a vzťahy:

Panny, tento mesiac nebude pre vás v oblasti lásky a vzťahov práve najjednoduchší! Namiesto toho, aby ste sa tešili z blížiacej sa jari, budete sa cítiť podráždení, budete riešiť nedorozumenia – žiaľ, často spôsobené vašou vinou. Akoby ste si zrazu nevedeli sami so sebou rady.

Tí, ktorí žijú v partnerstve, môžu mať tendenciu brať svojho partnera ako životného spojenca, ale akosi zabúdate na city… Nerobte to a snažte sa to rýchlo zmeniť! Ináč by sa mohlo stať, že partner by tento deficit citových prejavov mohol riešiť niekde inde. A súčasne, mnohé Panny, ktoré sa cítia sebavedome, môžu mať v tomto čase sklon podvádzať svojich partnerov. Vážte si to, čo máte, pretože váš „lov“ by nemusel dopadnúť dobre.

Ak vás trápia negatívne myšlienky, v ktorých sa utápate a týkajú sa vášho partnera alebo blízkych, snažte sa o všetkom otvorene pozhovárať a nájsť vhodný kompromis. Sebaľútosť a zlá nálada ešte nikomu nepomohli. Zato však snaha o kompromis sa vysoko cení!

Nezúfajte, s prichádzajúcimi slnečnými dňami a jarným obdobím prídu aj pre vás krajšie dni a budete sa cítiť i vyzerať lepšie.

Kariéra a financie:

Skúste viac veriť sami sebe a uvidíte, že sa vám začne aj lepšie dariť. Niektoré Panny sa môžu dostať na vyššiu pracovnú pozíciu, čo však neznamená, že to bude jednoduché. Možno aj preto, že začínate aj s novými aktivitami, ktoré hneď nemusia vychádzať podľa vašich predstáv. Tento stav sa však postupne začne upravovať.

Aj keď máte radi finančné záležitosti pod kontrolou, môže sa vám stať, že okolo polovice mesiaca sa budete cítiť v tejto oblasti tak trochu neisto.

Zdravie:

Dávajte si pozor na prechladnutie a ochorenia, ktoré s ním súvisia! Obliekajte sa primerane, aby ste neprechladli na dýchacie cesty, či na močový mechúr. Pite dostatok teplých nápojov, nejedzte studené. Potrápiť vás môžu aj rôzne zdravotné neduhy z minulosti. Ak jazdíte autom, nejazdite rýchlo – najmä tam, kde to dobre nepoznáte! A takisto buďte ostražití pri cestovaní v mestskej hromadnej doprave, alebo vo vlaku – môže vám hroziť úraz z neopatrnosti.

Panna na mesiac marec: čo vám radia cigánske karty:

Nachádzate sa v období svojho života, keď sa možno viac ako kedykoľvek predtým snažíte premýšľať o tom, ako naplniť svoje potreby, realizovať sa a možno sa snažíte aj o určitú nezávislosť. Dobrá rada znie: Neunáhlite sa v rozhodnutiach a skôr než urobíte definitívne rozhodnutie, skúste najprv nájsť sami seba. Najmä si ujasnite svoje priority.

znameniePanna

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

Ľudia narodení v znamení Panny zvyčajne nebývajú iniciátormi vzťahu. Pravdepodobne vás zoznámia spoloční priatelia, možno sa zoznámite v práci, alebo sa poznáte už od detstva.…...

Panna je pozorný milenec

Panny obdivujú duchaplnosť a vynachádzavosť, na svojej práci doslova lipnú a rady o nej rozprávajú, majú zmysel pre poriadok a nerady plytvajú. Majú rady vo…...

Láska Panna

Ľudia narodení v znamení Panny obvykle neoplývajú silnými ľúbostnými citmi, vzbudzujú dojem čistoty. Nemajú veľmi rady, ak sa v spoločnosti otvorene hovoré o záležitostiach lásky,…...

Manželstvá Panien

Manželstvo s ľuďmi narodenými v znamení Panny nemusí byť jednoduché – najmä pre ich, často prehnaný vzťah k čistote a poriadku. To býva pre niektorých…...

Panna (24. august – 23. september)

Panna je ženským znamením, ktorému vládne Merkúr. Ľudia, narodení v tomto znamení sú zrastení so zemou – tá je ich živlom. Povahovo patria medzi flegmatikov. Majú…...