Škorpión na mesiac december

Milí čitatelia,

Aj Vy máte pocit, že žijeme v nejakom zrýchlenom časopriestore? Ani sme sa nenazdali, a máme tu znovu jeden z najkrajších kresťanských sviatkov roka Vianoce… Bohužiaľ, v dnešnej dobe, keď prevláda materializmus, hodnoty majú už úplne iný význam ako vyznávali naši prarodičia.  Skúsme sa však pozastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo je pre nás skutočne hodnotné a čo má pre nás mimoriadnu cenu.

Určite rodina a naši blízki. Vaše dieťa sa možno na chvíľu poteší z drahého darčeka, ktorý si nájde pod stromčekom, ale verte, že len Vaša pozornosť  a prítomnosť vyčarí ten najúprimnejší lesk radosti v očiach. A tento pocit je nenahraditeľný. Ten pocit spolupatričnosti je na najvyššom piedestáli tohto sviatku a takto by to malo byť aj po celý rok.

Preto nezabúdajme navštíviť svojich rodičov, blízkych, priateľov a prejaviť im, ako ich máme radi a čo pre nás znamenajú, lebo možno raz príde ten čas, že to už nebude možné… Nezabudnime ani na osamelých, chorých, prírodu, hladné zvieratká – toto by mala byť tá pravá podstata tohto čarokrásneho sviatku. Veď otvoriť si srdce nie je hanba.

Pekné slovo a pohladenie totiž nenahradí ani ten najdrahší darček v tom najkrajšom balení.

Preto Vám prajem tiché a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi a tešte sa, že ich máte a že si vzácne chvíle s nimi môžete naplno užiť v mieri. Lebo nie každému na svete je to dané. A nech sa stane!

Vaša Katarína

Škorpión

Škorpión na mesiac december

Láska a vzťahy:

Zdá sa, že koniec roku bude pre mnohých v oblasti vzťahov náročný a napínavý. Dobrá správa však je, že Venuša a Mars sú teraz v symbióze, vďaka čomu sa vám môžu splniť mnohé túžby týkajúce sa lásky a vzťahov. Máte všetky šance dostať to, po čom vaše srdce zatúži a počas vianočných sviatkoch sa vznášať v ľúbostnom opojení. Takže o romantické chvíle by rozhodne nemala byť núdza…!

Tí, ktorí sú čerstvo zaľúbení, alebo sa práve v tomto čase zaľúbia, mali by si dať veľký pozor na to, či svojmu novému objavu nie sú až veľmi oddaní a či je tento úprimný cit obojstranný.  Nedávajte kľúčik od svojho srdiečka  nerozvážne do rúk niekomu, koho ešte tak dobre nepoznáte a nemáte ho dobre prebádaného. Dajte svojmu vzťahu čas – veď máte predsa pred sebou celý budúci rok, aby ste zistili, či to, čo ste našli, je skutočná láska, alebo len príjemné poblúznenie zmyslov a šteklivý flirt.

Počas sviatkov navštevujte rodinu a známych – môžete spolu prežiť úžasné chvíle.

V prípade, že vám to s partnerom vo vzťahu trochu škrípe a hrozia hádky, nekazte si sviatky a rešpektujte sa. Možno vám padne dobre, ak sa dohodnete, že v dňoch, ktoré sú pre vás kritické, sa namiesto hádok pokúsite tráviť čo najviac času oddelene.

Kariéra:

V práci sa vám darí a určite si to už všimli aj vaši šéfovia, ktorí vás budú chcieť odbremeniť, aby vás mohli poveriť náročnejšími úlohami. Na splnenie všetkých dôležitých úloh máte čas do 12. 12. Potom je čas spomaliť tempo a pripraviť sa na sviatky.

Zdravie:

Vaše znamenie sa spája s problémami v oblasti pohlavného ústrojenstva. V tomto zimnom hektickom období ho máte ešte citlivejšie, preto by sme vám odporúčali siahnuť po Anjelskej kúre SERAFIN – MOČOVÝ MECHÚR, ktorá pozostáva z bylinných čajov Močový mechúr a Imunita.

Tieto čaje striedajte po dni a z každého vypite ¾ litra denne. Tinktúra Kapucínka posilní účinok čajov a odstráni baktérie z citlivých oblastí. Kapsule Ochranca posilnia vašu imunitu a zabránia vzniku zápalov. Anjelská kúra zlepší prirodzené funkcie močových ciest, zabráni ľahkej inkontinencii. Nezabúdajte na to, že v tomto chladnom období je veľmi

znamenieŠkorpión

Škorpión túži po maxime slasti

V posteli Škorpión často vyžaduje viac ako je jeho partner schopný dať. Od každého stretnutia očakáva maximum slasti. Disponuje nevyčerpateľnou energiou, jeho žiadostivosť je takmer…...

Láska Škorpión

Ľúbostné city sa u Škorpiónov prejavujú veľmi skoro, ich vášne bývajú veľmi silné a ak sa nedokážu ovládať, môžu mať aj nepríjemnosti. Zo všetkých znamení…...

Manželstvá Škorpiónov

Ľúbostné city sa u Škorpiónov prejavujú veľmi skoro, ich vášne bývajú veľmi silné a ak sa nedokážu ovládať, môžu mať aj nepríjemnosti. Zo všetkých znamení…...

Škorpión (24. október – 22. november)

Tomuto ženskému, i keď bojovnému znameniu vládne Mars. Napriek tomu, že ide o ženské znamenie, ľudia narodení v tomto znamení nemajú jemné a zženštilé spôsoby. Ich živlom je voda.…...