Váhy na mesiac august

Milí čitatelia,

tak ako sa cítite uprostred leta? Užívate si tieto dni podľa svojich predstáv? Alebo sa vás pomaly chytá panika, že leto uteká a vy ste ešte nič nezažili? Nezúfajme a nesťažujme si na osud – sú aj veci, ktoré máme vo vlastných rukách, ale musíme chcieť. Snívajme a snažme sa svoje sny a túžby postupne premieňať na realitu. Samozrejme, v rámci možností. Napriek tomu, sila našich myšlienok a túžob je silnejšia ako si možno pripúšťame… Nalaďme sa teda na príjemnú letnú vlnu, naplánujme si niečo pekné a užívajme si to, čo nám toto čarovné ročné obdobie ponúka. Ak budeme chcieť, začneme si viac vážiť to, čo máme a naučíme sa vnímať poéziu a malé radosti všedných dní, ešte stále môže byť toto leto krásne a nezabudnuteľné.

Želám Vám krásne dni, plné slniečka a letnej pohody.

Jasmína

Váhy

Váhy na mesiac február 2018

Láska a vzťahy:

Váhy, tento mesiac by ste mali robiť veci, ktoré vás tešia a možno by nezaškodilo ani to, ak by ste niekedy trochu vyšli zo zabehnutého stereotypu a skúsili robiť niektoré veci trochu ináč, alebo vyskúšali niečo nové, čo by vám mohlo urobiť radosť. A určite by ste mohli urobiť aj niečo navyše: Opýtať sa niekedy svojho partnera, alebo svojich blízkych, čím by ste mohli urobiť  radosť vy im. Nečakajte vždy iniciatívu a ústretovosť od tých druhých. Keď je to obojstranné, je to oveľa krajšie.

Trochu komplikovanejší bude tento mesiac pre nezadané Váhy, ale nevzdávajte sa: Je to veľká šanca na zoznámenie so zaujímavým človekom, ktorý vám môže zmeniť život!

Aj v dlhodobých partnerstvách môže zaviať nový svieži vietor a vzťah môže nanovo rozkvitnúť – ale musia to chcieť obidve strany.

Pokiaľ ide o medziľudské vzťahy všeobecne, nezapájajte sa do dialógov, pri ktorých niekto ohovára alebo hodnotí inú osobu. Mohlo by sa to vypomstiť práve vám. Keďže patríte k ľuďom, ktorí radi konajú férovo a s otvorenými kartami, tento mesiac budete musieť byť veľkí diplomati.

Kariéra a financie:

Nebojte sa presadzovať svoje plány a nenechajte sa od svojich projektov odrádzať negatívne zmýšľajúcimi, či závistlivcami. V žiadnom prípade sa však nenechajte naviesť na žiadne intrigy, ani ohováranie. Vo finančnej oblasti  nečakajte žiadne závažné zmeny, ale okolo polovice mesiaca by vás niečo mohlo potešiť.

Zdravie:

Ak vás v tomto čase pobolievajú nohy, venujte im svoju pozornosť. Boľavé nohy sú nielen nepríjemné, ale môžu vás aj blokovať v mnohých aktivitách, ktoré potrebujete zvládnuť. Nepreháňajte to s kávou, ani s alkoholom. Psychickú očistu a povzbudenie nájdete v prírode a na čerstvom vzduchu.

Čo vám veštia kocky?

Pravdou je, že občas mávate zlú náladu a jej dôsledkom bývajú aj depky a pesimistickí myšlienky. Dobrá rada znie: Urobte si občas nejakú radosť a nájdite si nejakú príjemnú záľubu. Uvidíte, že vám bude lepšie!

A čo vám radí kúzelný Mačací tarot?

Mačacia mágia

Uvedomte si, že máte moc vytvárať vlastnú realitu, a táto moc narastá podľa toho, ako na ňu sústreďujete svoju pozornosť. Zameriavajte sa na pozitívne veci, a nie na negatívne. Verte tomu, že do svojho života môžete pritiahnuť čokoľvek, po čom túžite. Magické pomôcky a všetky vonkajšie pozlátky však nie sú potrebné – skutočným tajomstvom mačacej mágie je viera v seba.

znamenieVáhy

Váhy sú umelcami lásky

Váhy sú veľmi dobrým znalcom partnerovej duše a urobia všetko preto, aby ho uspokojili. Milujú sa nežne – tak ich nechajte, nech naplno rozvinú svoju…...

Váhy milujú nežne

Muž i žena narodení v znamení Váh potrebujú obdiv a potrpia si na luxus. Preto na darčeky pre ľudí narodených v znamení Váh nikdy nešetrite.…...

Láska Váhy

Ľudia narodení v znamení Váh bývajú v láske prelietaví – najmä pri nepriaznivej konštelácii hviezd. Svoje city síce v danej chvíli myslia úprimne a sú…...

Manželstvá Váh

Váhy sa nerady viažu na jedného partnera, ale ak nájdu toho pravého (a ony to vycítia), rozhodnú sa pre manželstvo. Všetko si však vopred dôkladne…...

Váhy (24. September – 23. október)

Vládnucou planétou tohto ženského znamenia je Venuša. Je charakteristické vyrovnanosťou a diplomaciou, pričom jeho živlom je vzduch. Váhy majú umelecké danosti a zmysel pre estetiku. Pokiaľ ide…...