Začala som si románik so ženáčom!

Ahojte,

asi som urobila hlúposť, ale začala som si románik so ženáčom, ktorý je navyše mojím šéfom. Náš vzťah trvá už približne pol roka a stvárame spolu pekné divočiny – niekedy si odskočíme aj cez pracovnú dobu, inokedy ideme ku mne po práci a vtedy patríme iba jeden druhému. Svet okolo nás prestáva jestvovať a on sa potom vracia domov neskoro večer – ku svojej manželke. Hovorí mi, že ich manželstvo už dávno nefunguje a že je to iba formalita – tak som začala tajne dúfať, že možno sa jedného dňa rozvedú a potom nášmu šťastiu a vášni už nič nebude stáť v ceste…!

románik so ženáčom
https://www.shutterstock.com

Minule som však ostala ako obarená, keď som zistila, že kamarátka mojej mamy sa priatelí s manželkou môjho šéfa, a tak som sa nechtiac dozvedela, že tí dvaja sú úžasný pár, že sa veľmi milujú a že môj drahý šéf nielenže neustále rozmaznáva svoju manželku drahými darčekmi, ale že je po toľkých rokoch aj skvelý milenec. No a šéfova manželka, samozrejme, o jeho ľúbostných praktikách svojej kamarátke všeličo porozprávala… Najviac ma urazilo to, keď som sa dozvedela, že môj šéf sa chce milovať so svojou manželkou aj neskoro v noci, keď sa vracia domov po svojich „pracovných povinnostiach“. Iba ja viem, že tie „pracovné povinnosti“ a pracovné večere sú vlastne krycí názov pre naše sexovanie!

Som z toho poriadne zmätená. To mi akože klame? Alebo má taký úžasný sexuálny apetít? Alebo ho jeho žena už po toľkých rokoch tak veľmi nevzrušuje a ja vlastne plním úlohu roztlieskavačky…?

Viola

Woman radí:

V rubrike “Woman radí “na vaše otázky pravidelne budú reagovať Karin a Lucian. Keďže zvyčajne ide o  medziľudské vzťahy, citové problémy, ale aj iné otázky intímnejšieho charakteru, s ktorými si neviete poradiť, možno vám pomôže, ak sa k vášmu problému vyjadrí žena i muž. Dúfame, že vám pomôžeme správne sa rozhodnúť…

Mohlo by vás zaujímať

Môže to fungovať

Mám 28 a môj milovaný 55 rokov. Môže to fungovať?

Ahojte, Mám 28 rokov, skončenú vysokú školu a pred rokom som sa rozišla s priateľom, s ktorým som chodila počas vysokej. Myslela som si, že naša láska vydrží … Čítaj ďaľej

Ako to vidí Lucian:

Milá Viola,

tento príbeh ” románik so ženáčom ” sa opakuje v histórii modernej spoločnosti toľkokrát, že sa javí ako banálny. Ale hlavne tu platí ústredný motív, pre ktorý som napísal knihu „Návod na manželstvo“ – každý z nás má dojem, že žije unikátny život, o čom netreba pochybovať, ale určité životné situácie zažili pred nami už státisíce iných, a preto je šanca, že aspoň niekto našiel riešenie. Veď podľa anonymnej ankety dvoch exkluzívnych amerických časopisov, Details a Mademoiselle, až 44 percent mužov a 36 percent žien spomedzi čitateľov uvedených časopisov sa priznalo k nevere.

Väčšina žien sa dopustila nevery len raz v živote, kým muži sa väčšinou dopúšťajú nevery viackrát. Model nadriadeného a podriadenej, ktorý sa z pracovných povinností nebadane presunie do intímnej sféry a mnohokrát vzniká románik so ženáčom, poznajú snáď všetky takéto profesie. Aj tie sľuby, že sa rozvedie, aj márne čakanie. Istým osviežením Tvojho príbehu je ten výraz „roztlieskavačka“. Aj takú úlohu utajenej milenky však poznáme.

V knihe „Prvá pomoc pri partnerských problémoch“ je toto svedectvo podobného vzťahu od ženatého muža: „Moja milenka je oveľa aktívnejšia než manželka. Veľmi rýchlo sa vzruší a je okamžite vlhká už po obyčajnom bozku či dotyku. Je to oveľa väčšia zábava a zmena oproti manželskej rutine. Od manželky sa líši ako oheň a voda. Moja žena to má rada, ale treba ju dlhé minúty spracúvať. Pre moju milenku je sex akoby tou najdôležitejšou vecou v živote. Mňa to baví a ju tiež.“

   Takže si zapamätaj: Žiadny muž nepohrdne trojuholníkom, kde má zároveň manželku, aj milenku. Vyhovuje mu to, prečo by to menil? Preto sú niektoré milenky také iniciatívne a robia všetko preto, aby manžela od rodiny odlákali. Niekedy sú to naozaj drastické postupy. Tento opisujem v knihe „Prvá pomoc pri partnerských problémoch“:

   „Ktosi zvoní pri dverách. Nič mimoriadne, keby nebol Štedrý večer a rodina žiadnych hostí nečaká. Hlava rodiny, Maroš, sedí za vrchstolom a nijako nereaguje. Detičky len zvedavo pokukujú, tak ide otvoriť žena.

  Za dverami stojí iná žena. Podstatne mladšia, vyzývavo nafintená a odhodlaná. Lebo treba naozaj veľké odhodlanie povedať na Štedrý večer zákonitej manželke medzi dverami:

  ´Dajte môjmu Marošovi pokoj!´

  Manželka v nemom údive chvíľu stojí a potom sa ohradí.

  ´Ale váš Maroš je ženatý. To vám nevadí?´

  Slečna však nezaváha.

  ´To sa rýchlo skončí. Vy mu totiž nemôžete dať to, čo mu dávam ja!´

Tá scéna znie neuveriteľne, ale tu nejde o racionálne uvažovanie. Ako už vieme, Príroda sa poistila a nasadzuje na nás celú kaskádu hormónov lásky (napr. tajomná ´kyselina nežná´ či skôr hormón lásky – oxytocín), ktorým niektorí, podobne ako droge, celkom prepadnú. A tak ako sa neovláda narkoman, ani zamilovaná deva nemá zábrany. Bombarduje zákonitú manželku agresívnymi e-mailami a SMS-kami….“

Ak máš na toto žalúdok, nech sa páči. Veď milenka známeho zabávača Štefana Skrúcaného dosiahla jeho rozvod tým, že z neho verejne nahrávkou na mobil urobila na čas najznámejšieho amatérskeho porno-herca na Slovensku a blízkom okolí. Ale ak nemáš na takéto agresívne praktiky povahu, je aj druhá možnosť. Ber nohy na ramená a utekááááj. Veď ona sa už náhrada nájde. Len netreba pridlho čakať. Možnosti sa ubiehajúcimi rokmi strácajú. Držím palce.

Ako to vidí Karin:

Viola, zdá sa, že na všetky tri otázky, ktoré si vyslovila na záver, možno odpovedať “Áno”. Áno, Tvoj úžasný ženatý milenec Ti klame – až sa hory zelenajú! Áno, vyzerá to tak, že má dobrý sexuálny apetít a áno, vyzerá to tak, že skutočne celkom dobre plníš úlohu akejsi zvláštnej “roztlieskavačky”, ktorá ho rozvášni tak veľmi, že má chuť na milovanie potom ešte aj doma, so svojou manželkou. Tá ho síce zase asi už nevzrušuje tak veľmi ako kedysi, ale zase dostatočne na to, aby po nej zatúžil ešte aj po tom, ako sa miloval s Tebou… Takže možno aj vďaka Tebe jeho manželka zažíva vzrušujúce chvíle a keďže on má asi občas aj výčitky svedomia, býva ku nej ešte aj pozorný a zahŕňa ju darčekmi.

Ak sa chceš vyhnúť ďalšiemu sklamaniu, určite si nenahováraj takú hlúposť, že Tvoj milenec opustí svoju manželku a že sa ožení za Teba. Takých prípadov, keď naivná milenka čaká celé roky, alebo aj desaťročia, je viac než dosť…A takému celoživotnému neverníkovi to ešte dodáva sebavedomie a apetít. A prečo by to mal meniť, keď mu to takto vyhovuje? Uvidíš, ako sa bude vykrúcať a vyhovárať, ak by si naňho pritlačila a nútila ho k rozchodu s manželkou.

Bez ohľadu na to, aké je to medzi Vami úžasné a vzrušujúce, ukonči čím skôr tento románik so ženáčom – chorý vzťah a najlepšie asi bude aj to, ak zmeníš zamestnanie. Neboj sa, on sa z toho nezblázni, ale ak by si v tom pokračovala, asi by do zbláznenia bolo Tebe! Nájdi v sebe dostatok síl a navždy uzavri za sebou túto kapitolu. Iba ak to dokážeš, môže Ti život priniesť niečo nové a krásne…

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach