Baran na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Baran

Baran na mesiac december

Láska a vzťahy: 

Vianoce sú obdobím, keď sa všetci snažíme byť so svojimi najbližšími – tí, čo majú rodinu, mali by sa usilovať stráviť tento vzácny čas so svojimi blízkymi a čo najviac sa im venovať. Mimochodom, v uplynulom roku ste si dosť problémov spôsobili práve vy sami, keď ste problémy z práce nevedeli oddeliť od súkromia, takže je čo naprávať. Ak sa budete snažiť, vzťahy medzi vami a partnerom majú šancu byť intenzívnejšie a krajšie.

Tí, ktorí sa v decembri zaľúbia, môžu si svoju lásku užívať, ale mali by si dať pozor na silvestrovskú noc, aby to nejako neprehnali. S triezvou hlavou je všetko jasnejšie i láska krajšia. Všeobecne pre Baranov platí, aby dôležité rozhovory týkajúce sa vzťahu nezametali pod koberec a aby sa so svojím partnerom o všetkom otvorene porozprávali. Pozor na tvrdohlavosť a neústupčivosť, aby ste si nepokazili sviatky – robte všetko pv záujme toho, aby ste prežili krásne sviatky a aby vám bolo s bytosťou po vašom boku krásne.

Kariéra a financie:

Napriek tomu, že máte pocit, že neustále musíte riešiť nejaké pracovné problémy, momentálne vám ani nič iné neostáva, iba zaťať zuby a riešiť veci tak, ako prichádzajú. V novom roku by sa situácia mala zlepšiť a mala by prísť nová šanca i finančné zlepšenie.

Zdravie:

Netrápte sa nad tým, čo nemôžete zmeniť a nepestujte v sebe zlosť. Uvedomte si, že napriek všetkému, čo vás trápi, život vám aj tak prináša veľa pekných vecí. Nenakladajte si na svoje ramená viac než unesiete, a to ani psychicky, ani fyzicky. Môžu sa prejaviť problémy s chrbticou a s bolesťami končatín. Chodievajte na prechádzky a možno by vám na upokojenie a relaxáciu pomohla aj joga.

Rada do budúcnosti:

Aby sa vám v novom roku darilo, skúste si zachovať veselú myseľ. Potom sa budete nielen cítiť a vyzerať dobre, ale budete mať aj šťastie a úspech. Nemusíte sa báť ani riskovať. Toto však platí iba pre oblasť kariéry a financií. V oblasti ľudských vzťahov neriskujte a nepúšťajte si blízko k telu svojich obdivovateľov, či obdivovateľky, aby ste nezranili toho, kto vás najviac miluje. Toto platí nielen pre zadaných, ale aj pre tých, ktorí svoju veľkú lásku zatiaľ ešte len hľadajú. A možno ani nevedia, že ju majú vo svojej blízkosti…

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY