Baran na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,
vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie, vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu: Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

Baran

Baran

Láska a vzťahy:

Začiatok júna vyzerá pre Baranov veľmi vzrušujúco a môžu dokonca zažiť hotové ľúbostné opojenie a vášnivé chvíle lásky. Ak sa k tomu, navyše, pridá ešte aj pekné počasie, môže to poriadne rozbúriť hladinu hormónov nielen mladým Baranom a urobiť to s nimi hotové divy! Nenechajte sa však strhnúť bezhlavou vášňou a najmä si dajte pozor na Rakov, s ktorými to môže byť poriadne horúce. Môžu prísť aj komplikácie.  Najmä koncom mesiaca. Aj tí, ktorí žijú v dlhotrvajúcom partnerstve, majú všetky šance prežiť krásne chvíle harmónie a spolupatričnosti, keď si môžu uvedomiť, že im je spolu dobre. Samozrejme, za predpokladu, že budete trochu viac vážiť svoje slová a dokážete sa vžiť do situácie a pozície svojho partnera. Aj od toho totiž do značnej miery závisí, či váš vzťah bude skutočne stabilný a dokáže odolávať búrkam, ktoré môžu prísť.  Koncom mesiaca už vyhliadky na poli lásky nemusia byť také ružové, takže sa po opojných chvíľach lásky pripravte aj na celkom normálne a priemerné dni.

Barani, ktorí sú ešte stále single, majú práve v mesiaci júni mimoriadnu šancu na zoznámenie so zaujímavým partnerom, ako aj na iskrivý flirt. Každopádne, nuda to určite nebude a mnohí majú šancu nájsť si partnera pre život.

Kariéra a financie:

Pokiaľ ide o kariéru, v mesiaci júni sa žiadne prevratné zmeny neudejú. Ak je to možné, neberte v tomto čase žiadne nové pracovné ponuky. Neznamená to však, že o nich nemôžete premýšľať. Momentálne je dôležité zodpovedne plniť svoje pracovné povinnosti a byť kreatívny, ale nakladať si na plecia iba toľko, koľko zvládnete. 

Zdravie:

Zdravíčko je teraz v pohode a zdá sa, že by ste mali byť v celkom dobrej forme. Vďaka tomu máte aj dosť energie na povinnosti, ktoré súvisia s vaším súkromím či prácou. Aby to tak aj ostalo, doprajte si dostatok spánku, zdravý oddych a pobyt v prírode.

Čo vám radia víly:

Doprajte si potešenie prijímať starostlivosť a lásku od druhých…

Napriek tomu, že radi pomáhate druhým a dokážete pre nich neraz urobiť aj takmer nemožné, dovoľte si ten luxus, že sa naučíte prijímať to, čo vám chcú dať iní. Verte, že tak, ako vy máte radosť z toho, čo dávate iným, aj im urobíte radosť, ak prijmete to, čo vám chcú dať oni. Vždy, keď s radosťou prijmete nejaký dar, alebo niečo, čo druhí urobia pre vás, súčasne obdarúvate druhých a napĺňate seba. Energia okolo vás prúdi, prichádzajú nové myšlienky i príležitosti, život je krajší a zaujímavejší.

znamenieBaran

Baran (21. marec – 20. apríl)

Manželstvá Baranov

Láska Baran

Dobrodružný Baran

Baran neznáša rutinu

womangalérie VŠETKY