Blíženci na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

Blíženci

Blíženci

Láska a vzťahy:

August bude zaujímavý a prinesie mnohé pokušenia a výzvy. Čaro Vašej osobnosti stále podporuje planéta lásky, Venuša. Ste príťažliví, stačí, keď sa usmejete a partner i ľudia okolo vás sú z vás úplne namäkko. Momentálne skrátka máte magnetický šarm a vyžarujete ho všade, kde sa vyskytnete. Ale pozor: Určite to nezneužívajte, pretože všetko je len dočasné. Ak patríte k tým, ktorí majú cit pre krásu a umenie, patríte medzi tých šťastnejších. V prvej časti augusta si nájdite čas na stretnutie s priateľmi alebo príbuznými. V druhej polovici mesiaca rátajte s tým, že sa o slovo čoraz naliehavejšie budú hlásiť rodinné záležitosti, ktoré bude treba riešiť. Najneskôr v polovici augusta prídete na to, čo je dobré a čo zlé – a to nielen v živote, ale aj v láske. Zaujímavé však je, že druhým zvyčajne dokážete poradiť oveľa lepšie ako sami sebe. Ak sa však vyskytnú nejaké zaujímavé výzvy a ponuky (a ony sa určite vyskytnú…!), nemali by ste dlho otáľať a rozhodnite sa už konečne, aby ste neskôr nemuseli ľutovať, že ste to neurobili… Takéto šťastné a prajné obdobie nebýva často, takže ak sa vyskytne niekto zaujímavý na obzore, dajte mu šancu! Dokonca aj dlhodobo nezadaní Blíženci majú veľkú nádej stretnúť toho pravého, či pravú…

Kariéra a financie:

Mali by ste sa zamyslieť nad tým, ako hospodárite so svojimi peniazmi. Skôr než sa pre niečo nadchnete a vyhodíte na to peniaze, premyslite si, či to nie je premrštená suma, alebo či to skutočne potrebujete. Nie sú vylúčené ani zmeny  v kariére a nové pracovné ponuky – ak sa tak stane, dobre si premyslite, aký by to malo vplyv na situáciu v rodine.

Zdravie:

Aby ste boli zdraví, potrebujete harmóniu a byť psychicky v pohode. Neprepínajte teda svoje sily a chráňte svoje duševné zdravie. 

Talizman:

Keďže sa vo vašom znamení skrývajú dve rozličné bytosti, potrebujete aj dva kamienky z miest, kde vám bolo dobre. Ideálne je, ak kamienky majú tvar trojuholníka – do stredu každého kamienka namaľujte malý žltý štvorec.

Čo vám veštia runy?

Je vhodný čas zbaviť sa starých záťaží a zlozvykov. Teraz je na to vhodný čas.  Možno príde dedičstvo – materiálne alebo duchovné. Možno prídete k peniazom. Alebo spoznáte zmysel svojho života, či dosiahnete to, čo sa iným pred vami nepodarilo. Alebo môžete úspešne pokračovať v tom, čo niekto iný začal, ale nedotiahol to do úspešného konca.

Save

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY