Blíženci na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Blíženci

Blíženci na mesiac december

Láska a vzťahy:

Počas vianočných sviatkov sa obkopte svojou rodinou a blízkymi a vychutnávajte si krásne chvíle spolupatričnosti, ktoré – bez ohľadu na to, či ste fanúšikom týchto sviatkov, alebo nie – sú jednoducho neopakovateľné. Rovnako ako mnoho chvíľ v našom živote. Je možné, že sa stane niečo, čo vás tak trochu vykoľají a prinúti k zamysleniu, prečo sa to stalo. Význam toho pochopíte až neskôr. V citovej oblasti môžete v tomto období pociťovať nielen jemné chvenie, ale niekedy aj celkom slušné turbulencie.

Týka sa to nezadaných i zadaných Blížencov. Na konci mesiaca je veľká šanca na zoznámenie sa s človekom, ktorý môže zmeniť celý váš život. Pokiaľ ide o medziľudské vzťahy, nehazardujte s dôverou ľudí, ktorí vás majú radi. Vážte si to, čo máte, pretože to nie je samozrejmé pre každého a nie každý má také šťastie ako vy. Preto si nájdite aj chvíľu času na pokoru a nájdite vo svojej duši aj pocit vďačnosti za všetko dobré a pekné, čo prežívate.

Kariéra a financie:

Hlboko vo svojom vnútri cítite, že končí určitá etapa a niečo nové začína. Napriek tomu, že vianočné obdobie vás chtiac-nechtiac núti k určitému utrácaniu, zachovajte si zdravý rozum a neutrácajte viac než je potrebné! Ak chcete zmeniť zamestnanie, alebo hoci aj spolupracovníkov, mali by ste najprv nechať doznieť vianočné a novoročné sviatky a potom, s triezvou a vyvetranou hlavou začať konať. Očakávajte zmeny vo finančnej oblasti…

Zdravie:

V oblasti zdravia by vás nič nemalo rozhádzať, ale ak máte pocit, že by ste potrebovali zhodiť zopár kilogramov, určite to nenechávajte až na január a skúste si zostaviť zdravý jedálniček a nezabúdajte na vhodnú fyzickú aktivitu, ktorá je primeraná vášmu zdravotnému stavu i veku. Okrem toho by ste si mali dať pozor na nachladnutie a buďte opatrní aj pri príprave sviatočných jedál, či pri prácach v domácnosti. Hrozí vám porezanie nejakým ostrým predmetom. Tak pozor na sklo i nožíky…

Rada do budúcnosti:

Aj keď to možno naoko tak nevyzerá, situácia sa môže vyvinúť tak, že vo vašej blízkosti sa môže vynoriť niekto, kto môže byť pre vášho partnera očarujúci. Dávajte si na to pozor a snažte sa svojmu partnerovi dokázať, že ste jednoducho úžasní. Ak máte pocit, že vaše zdravie by potrebovalo trochu zlepšenia, neodkladajte potrebný lekársky zákrok, či iné metódy, ktoré by mohli pomôcť. Skúsiť môžete aj vhodné alternatívne metódy.

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY