Blíženci na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,
vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie, vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu: Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

Blizenci

Blíženci

Láska a vzťahy:

Láska je krásna, ale všetko nám poriadne komplikuje. Napriek tomu, Blíženci majú pred sebou krásny mesiac pre lásku. Nezadaní majú všetky šance a predpoklady na to, aby sa zaľúbili v prvej tretine mesiaca  a aby boli šťastní. Ak budete v oblasti svojich citov dlho otáľať, koncom mesiaca sa môžu objaviť aj určité komplikácie. Preto, ak niekoho milujete, dajte mu to jasne najavo. Bez ohľadu na to, či je to váš partner, ktorého máte doma, alebo – ak ste single – ten, po ktorom túžite. Utajovanie citov lásky môže priniesť komplikácie, ktorým môžeme predísť, ak si svoje city a túžby nenechávame pre seba. Tí, ktorí žijú vo vzťahu a s partnerom si rozumejú, majú všetky šance na to, aby jún bol pre nich krásnym obdobím. Budú s partnerom na jednej vlne a doslova mu budú čítať myšlienky, len aby mu ulahodili. Samozrejme, táto snaha a schopnosť empatie a nežnosti neostane neodmenená, takže váš vzťah bude hotová idylka, ktorú by až do konca júna nemalo nič narušiť. Je síce možné, že v čase medzi 13.  a 22. júnom budete musieť spoločne riešiť nejaké sporné otázky a vydiskutovať si ich, ale keďže obaja budete pozitívne naladení, hravo to zvládnete.

Nezadaní  Blíženci budú až do polovice júna vo výbornej forme a naplno nechajú rozvinúť svoj šarm. Môže im to priniesť zaujímavé zoznámenia. V druhej polovici júna síce už nebudete v takej pohode a uvoľnení, ale hviezdy chystajú pre vás ďalšie príjemné prekvapenia. Amorovmu šípu zrejme už neuniknete…

Kariéra a financie:

Nemrhajte zbytočne svojimi silami a neskúšajte svoju šikovnosť vo viacerých oblastiach odrazu. Zamerajte sa na jeden – maximálne dva ciele a úplne sa sústreďte na výsledok, ktorý chcete dosiahnuť – je veľmi pravdepodobné, že budete úspešní. Tento mesiac Blížencom v kariére skrátka žičí! 

Zdravie:

Napriek úspechom v oblasti vzťahov i kariéry nezabúdajte na svoje zdravie. Najmä si nenamýšľajte, že vaša energia je nevyčerpateľná. Dbajte na dostatok spánku a oddychu, dobrým relaxom môže byť joga, meditácia, prechádzky v prírode, počúvanie krásnej hudby, ale aj príjemné kúpanie, ktoré môžu priniesť letné dni – toto všetko vám dodá veľa sily a energie. 

Čo vám radia víly:

Počúvajte hudbu – umocňuje vašu schopnosť zhmotňovať vaše priania…

Hudba nás zahaľuje do neviditeľného ochranného plášťa, ktorý odráža negatívne energie a pozdvihuje naše myšlienky do radostných výšin. Počúvajte hudbu, ktorá sa vám páči tak často, ako je to len možné a ak máte chuť, tak si aj sami pospevujte a myslite pritom na veci, ktoré chcete, aby sa vám splnili. Pomocou hudby sa vaše sny môžu premeniť na skutočnosť.

znamenieBlíženci

25.máj

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Manželstvá Blížencov

Láska Blíženci

Blíženci milujú fantáziu

Blíženec sľúbi v posteli hocičo

womangalérie VŠETKY