Býk na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

Býk 

Býk na mesiac júlLáska a vzťahy:

Tento mesiac bude v oblasti citov bohatý na mnohé zvraty a dobrodružstvá. Napriek tomu, že všeobecne si nepotrpíte na nejaké bláznivé a akčné leto, tento mesiac to bude trochu o inom. V niektorých partnerských vzťahoch môže nastať citové i fyzické ochladnutie, niektoré môžu mať dočinenia aj s neverou. Koncom mesiaca môže u mnohých dvojíc dochádzať k hádkam a u niektorých aj k rozchodom…Trochu viac tolerancie z vašej strany by však určite neškodilo a potom by ani problémy vo vašom partnerstve nemuseli mať také dramatické dôsledky. Samozrejme, práve toto je niekedy pre vás to najťažšie, pretože radi máte vo všetkom rozhodujúce slovo a predovšetkým musíte mať pocit, že práve vy udávate vo vašom vzťahu tón. Netlačte však na pílu, radšej vložte o svojho života viac hravosti – potom nebude chýbať ani láska. Zadaným  i nezadaným sa môže stať, že sa zapletú do aférky, o ktorej budú musieť alebo budú chcieť radšej mlčať…

 Kariéra a financie:

Trápia vás vzťahy na pracovisku? Máte jasno v tom, komu môžete dôverovať a spolupracovať s ním a voči komu byť radšej obozretný? Je najvyšší čas urobiť si v tom jasno! Koncom roka sa totiž kvalita vašich pracovných vzťahov dokonale a nemilosrdne preverí. Dobre urobia tí, ktorí investujú do nejakej nehnuteľnosti, alebo do zveľadenia svojho príbytku.

Zdravie:

Zapracujte na svojej fyzickej kondícii a zamyslite sa nad svojou životosprávou, inak sa môžu ohlásiť zdravotné problémy.

Talizman:

Noste so sebou strieborný šperk alebo prívesok na kľúče, či k mobilu ktorý má tvar polmesiaca. Vo chvíľach, keď sa budete potrebovať sústrediť, sa s ním pohrávajte a žmoľte ho medzi prstami. Môžu to byť aj náušnice, prívesok na krk, či náramok. 

Čo vám veštia runy?

Majetok

Uvedomte si, že materiálne veci sú pominuteľné. Táto runa poukazuje na to, že dôležitý je aj nehmotný majetok – napríklad vaša autorita. Máte dar komunikácie, ale dávajte si pozor na to, aby ste ho nezneužívali – v opačnom prípade môžete veľa stratiť! Nedajte na predsudky a  odvahu a presadiť sa. Vo chvíli, keď sa vám podarí dosiahnuť svoj cieľ, alebo presadiť svoj zámer, zostaňte múdry a ľudský. Pýcha a namyslenosť by mohla predchádzať pád.

Save

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY