Býk na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Býk
Býk na mesiac december

Láska a vzťahy:

Dobre si premyslite, čo a komu poviete, komu sa zdôveríte s tým, o čom premýšľate. Možno budete zaujímavejší pre svoje okolie, ak do svojho vnútorného sveta nedovolíte nahliadnuť každému, kto má o to záujem. Hviezdy vám radia, aby ste si viac dôverovali a aby ste sa zbavili negatívnych emócií. Nie je vôbec vylúčené, že tento mesiac vás prekvapí niečím novým  a že prídu nejaké zmeny, ktoré vás posunú dopredu. V každom prípade, tieto Vianoce budú pre vás iné, ako tie, na ktoré ste boli naučení. Budete si viac uvedomovať, že vo vašich vzťahoch sa niečo zmenilo a vo väčšine prípadov by to mali byť zmeny k lepšiemu. Mnohí Býci zažijú chvíle veľkej rodinnej súdržnosti a príjemných emócií – vychutnajte si tento pocit a snažte sa svojim blízkym vyčariť nezabudnuteľné chvíle pohody – osoh z toho budete mať všetci. Šťastné chvíle budú prežívať aj Býci, ktorí sú čerstvo zaľúbení. 

Kariéra a financie:

Ak je to možné, naplánujte si v práci na koniec roka voľno, nepúšťajte sa do ničoho nového a dokončite staré veci. Je to aj vhodný čas na premýšľanie, naplánovanie a prehodnotenie svojich investícií. Ak cítite potrebu, zaoberajte sa aj sami sebou a popremýšľajte nad tým, akým smerom by sa mala uberať vaša kariéra. 

Zdravie:

Počas vianočných sviatkov by ste si mali dať väčší pozor na to, čo zjete a určite sa neprejedajte – jedzte radšej striedmo. Aj keď je to tento mesiac ťažké, snažte sa viac relaxovať a upokojovať svoju psychiku, aby ste boli odolnejší voči virózam a iným neduhom.

Rada do budúcnosti:

V kariére sa pred vami otvárajú nové možnosti – len sa nebojte a nepodceňujte sa. Niekedy si treba aj viac dôverovať a opustiť zabehané koľaje. Stavte na svoju pracovitosť a vytrvalosť a bude sa vám dariť. Vo vzťahu buďte úprimní a ak vás niečo trápi, otvorene to pomenujte a hovorte o tom. Rozčuľovanie, ani hľadanie viny iba na jednej strane by nebolo dobré.

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY