Býk na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,
vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie, vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu: Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

BYk

Býk

Láska a vzťahy:

Všetko nasvedčuje tomu, že začiatok leta bude pre Býkov viac než sľubný. V čase od 2. – 27. Júna bude nad vami držať svoju ochrannú ruku Venuša a vy si budete môcť užívať príjemné a harmonické dni. Toto obdobie si vychutnáte plnými dúškami, pretože cítite, že máte plnú podporu aj od svojho partnera. Mimochodom, práve v tomto čase máte všetky šance ukázať sa svojmu partnerovi aj v inom svetle, než je naučený. Možno si uvedomí, že vôbec nie ste len tým praktickým človiečikom, za akého vás pokladá, ale že máte aj fantáziu a zmysel pre romantiku. No a ak do toho ešte pridáte aj zmysel pre humor, určite nič nebude brániť tomu, aby to vo vašom vzťahu znovu eroticky zaiskrilo a aby ste si na začiatku leta vychutnávali príjemné chvíle spolupatričnosti. Určite sa vám to podarí, pretože jún by mal byť jedným z najkrajších mesiacov, aké so svojím partnerom tohto roku prežijete! Ak však predsa len máte pocit, že to už s partnerom nie je také ako kedysi a že už po vás tak netúži, skúste si overiť, či sa náhodou tak trochu nezaľúbil aj do niekoho iného… Je prirodzené, že túžite po láske, ale mali by ste sa ju naučiť rozdávať aj vy…

Pokiaľ ide o vzťahy s inými znameniami, do cesty sa vám môžu pripliesť Levi alebo Blíženci. No a s tými mávate dosť často problémy. Ak sa vám to však s nimi bude páčiť, nebráňte sa. Môže to byť aj veľmi príjemné…!  Šancu na veľmi dobré vzťahy máte však s Váhami, Pannami a Kozorožcami. 

Býci, ktorí sú ešte single, majú tiež dobré vyhliadky na zaujímavé zoznámenia, či príjemné flirtovanie. Dôležité je len to, aby využili toto obdobie.  Sú menej pracovne zaneprázdnení, vďaka čomu znovu ožije ich šarm. Len netreba sedieť doma a dať šancu svojmu osudu. Zoznámiť sa môžete kdekoľvek, a vôbec to nemusí byť bar, ani diskotéka. Láska má svoje cesty. Treba si len želať…

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti bude jún relatívne pokojným mesiacom a nemali by ste robiť žiadne veľké zmeny. Dobre však urobíte, ak sa naplno budete sústrediť na plnenie svojich pracovných úloh. Najmä po 16. júni vám práca pôjde šikovne, ako po masle. Nedajte sa však uniesť svojou šikovnosťou a nenaplánujte si toho zase priveľa!

Zdravie:

Vaše zdravotné vyhliadky sú skvelé. Okolo polovice júna by ste mali byť v najlepšej forme. Cítite, že máte plno energie a cítite sa skvele, vďaka čomu hravo zvládnete mnohé záležitosti, týkajúce sa súkromia i zamestnania. Mali by ste si však nájsť čas aj na trochu pohybu a športu. Napríklad na prechádzky alebo jogging. Nielenže si trochu precvičíte telo a zlepšíte svoju figúru, ale si aj prečistíte hlavu.

Čo vám radia víly:

Každé ráno si opakujte pozitívne želania…

Skúste začínať svoj deň tak, že skôr než vstanete z postele, myslite ešte so zatvorenými očami na príjemné veci a na svoje priania, ktoré by sa mali splniť. Nepremýšľajte však nad tým, ako dosiahnuť, aby sa splnili – iba si predstavujte, aké by to bolo, keby sa vaše túžby splnili… Ak chcete, môžete si svoje priania aj zapísať do notesa a viackrát cez deň si ich prečítať alebo si ich zopakovať… Sila myšlienky a túžby je mocnejšia než si myslíte.

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY