Býk na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

Býk na mesiac novemberBýk

Láska a vzťahy:

Napriek tomu, že si veci radi plánujete a najradšej by ste si naplánovali aj šťastie a bezproblémové obdobie v láske, toto je oblasť, v ktorej to skrátka nemusí vychádzať. Všetko nasvedčuje tomu, že v láske pôjde skôr o premenlivé obdobie a že budete musieť byť značne trpezliví. Vaše vzťahy asi teraz nebudú žiadnou vášnivou prechádzkou ružovou záhradou, ale napriek všetkému by ste nemali prestávať o svoje šťastie bojovať. Najmä by ste mali hovoriť o veciach, ktoré sa vám nepáčia a ktoré by ste chceli zmeniť – neduste ich v sebe, ale hovorte o problémoch pokojne, určite sa nepúšťajte do hádky – nekazte si pekné chvíle so svojimi blízkymi.

Kariéra a financie:

Zdá sa, že okolo vás sa niečo deje… Počujete množstvo informácií – často aj protichodných a neviete, čo si o tom máte myslieť. Zdá sa vám, že vaša pozícia by mohla byť ohrozená. Pokiaľ ide o financie, nemáte práve najlepšie obdobie, ale vy viete, že sa nemôžete až tak sťažovať. Napokon, v novembri by sa vám mohlo trochu zadariť  a mohlo by prísť aj malé prilepšenie – navyše tam, kde možno ani nedúfali. Pozor však na mimoriadne výdaje – napríklad pred sviatkami a pri kúpe darčekov.

Zdravie:

Dávajte si pozor na svoje zdravie, neprepínajte svoje sily a nenechajte sa vyviesť z rovnováhy. Ak máte nepokojný spánok, snažte sa pred spaním myslieť na príjemné veci a na to, čo sa vám podarilo a potešilo vás. Nestrácajte čas, ani energiu na to, čo nemôžete ovplyvniť.

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Horec

Čo vás môže trápiť: Býci sú často plní pochybností, ale mávajú aj plno zábran. Sú medzi nimi aj ľudia, ktorí často mávajú depresívne nálady, šíriaci okolo seba melanchóliu a takí, ktorí sú presvedčení o tom, že majú v živote smolu a neveria vo vlastné šťastie. Samozrejme, nemusia mať všetky tieto problémy. nedostatok sebadisciplíny a občas sa nedokážu dobre ovládať. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Horec.

Save

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY