Kozorožec na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

Kozorožec

Kozorožec

Láska a vzťahy:

Vyzerá to tak, že na Kozorožcov uprostred augusta zaútočí láska – na tom by nebolo nič zlé, veď leto je s láskou krajšie a celý život by nemal byť iba o povinnostiach. Mali by ste však zachovať opatrnosť, aby ste sa nezblížili s niekým, kto si vás nezaslúži. Toto platí rovnako pre zadaných i nezadaných Kozorožcov, ktorí budú mať v auguste chuť predviesť svoje ego a začať si ľúbostný románik. Zadaní by si mali dať pozor, aby im jeden neuvážený románik nepokazil dlhoročný vzťah, no a nezadaní zase na to, aby sa pod tlakom emócií a vzrušenia nezblížili s niekým tak, že to neskôr budú možno ľutovať. Nárast sexuálnej energie je však veľmi pravdepodobný, takže v tejto oblasti mnohých Kozorožcov zrejme čakajú zaujímavé  experimenty a dobrodružstvá, a to nielen na poli lásky a vzťahov, ale aj pri cestovaní a objavovaní nového. Najmä mladšie ročníky, ktoré počas roka nemajú čas na zoznamovanie sa, budú mať šťastie na nadväzovanie známostí, z ktorých môžu byť aj dlhodobé vzťahy. Dobrá rada však znie: Na láske i vzťahu treba pracovať aj po lete…

Kariéra a financie:

Veľmi dobre si uvedomujete, že za svojím cieľom a úspechom treba trpezlivo a usilovne kráčať krok za krokom. Na obzore sú zoznámenia a kontakty s ľuďmi, ktorí môžu mať zásadný vplyv na vašu budúcnosť. Buďte teda ústretoví, usmievajte sa a konverzujte – veľké veci a príležitosti sú na obzore…!

Zdravie:

Potrebujete sa uvoľniť a získať duševnú pohodu a rovnováhu. Nepracujte toľko a vyberte sa do prírody načerpať energiu. Dobre vám urobí aj plávanie, ktoré uvoľní nielen vašu psychiku, ale aj chrbticu. Váš najväčší nepriateľ je workoholizmus. Aby ste sa zregenerovali, potrebujete aj kvalitnú stravu.

Talizman:

Vaším symbolom je skarabeus, ktorý je symbolom večného kolobehu života, múdrosti, zdravia a dlhovekosti. Skarabeus, v akejkoľvek podobe, prebúdza kladné rysy vašej osobnosti a umocňuje vlastnosti, vďaka ktorým sa rýchlo dokážete zorientovať v novej situácii, aj v ľuďoch.

Čo vám veštia runy?

Jar

Hovorí sa, že na jar sa Amor vydáva na cesty. Ale „Jar“ lásky môže mať vždy svoju sezónu! Ak si vyberiete túto runu, vyzerá to pre vás pozitívne s láskou a vášňou. Do vášho života prichádzajú skutočne veľmi prudké časy vášne. Nestrácajte hlavu! Neriskujte, že by ste mohli stratiť všetko, čo máte radi a čo vám je také drahé. V širšom zmysle slova znamená táto runa dobrý čas pre obnovu. Nastal čas, kedy by ste mali popremýšľať o doterajšom priebehu vášho života itoho, čo sa týka partnerstva. Teraz môžete rozpoznať svoje chyby obzvlášť jasne a napraviť ich. To, čo dnes urobíte, môže zajtra zachrániť váš vzťah. Chce to len odvahu!

Save

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY