Kozorožec na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Kozorožec

Kozorožec na mesiac december

Láska a vzťahy:  

Konečne je tu obdobie, ktoré máte tak radi a chcete si ho aj náležite užiť a vychutnať! Samozrejme, že dobre urobíte, ak prispejete k vytvoreniu pravej sviatočnej atmosféry, ale zbytočné starosti by ste si určite nemali priberať. Odpočinok v kruhu rodiny bude pre vás skutočným životodarným balzamom, pretože prežijete také krásne a príjemné chvíle, aké ste už dávno nezažili. Zadaní Kozorožci môžu oživiť vzťah so svojím partnerom a dodať mu novú iskru. Možno aj zásluhou dobrých nápadov a aktivity v intímnej oblasti bude toto obdobie veeeeľmi krásne a romantické.  Silvestra si užite so svojím partnerom a vyberte sa do spoločnosti, kde bude veselo, ale pozor na neveru! Ak by ste náhodou chceli v tomto čase robiť niečo „zakázané“, hrozí, že by sa to mohlo prezradiť. A to by určite nestálo za to. Nezadaní Kozorožci majú veľkú šancu zoznámiť sa s ľuďmi, ktorí ovplyvnia ich ďalší život a povedú ich správnym smerom. A tí, ktorí ešte stále nestretli svoju lásku, mali by zabudnúť na dávne sklamania a neodmietať nové výzvy. Určite sa vám to vyplatí!

Kariéra a financie:

U Kozorožcov je teraz v práci a oblasti kariéry veľmi rušno. Stále sa niečo deje, veľa stretnutí, veľa nových informácií. A súčasne aj veľa rozhodnutí, ktoré treba urobiť. Je možné, že v tomto mesiaci budete musieť riešiť aj nejaký spor s kolegom. Keďže máte veľa náročných pracovných úloh, snažte sa väčšinu z nich ukončiť v prvej polovici mesiaca. Potom vám začnú ubúdať sily, energia i nadšenie. V prvej tretine mesiaca by ste na tom nemali byť zle ani finančne a budete mať doslova šťastie i dostatok kreativity.

Zdravie:

Najmä na začiatku mesiaca by ste viac mali myslieť na to, že by ste mali robiť viac pre svoje zdravie. Určite by ste sa nemali toľko vyčerpávať, viac oddychovať a zdravšie sa stravovať. V opačnom prípade by sa mohli dostaviť problémy s trávením, kĺbmi i bolesti hlavy. Dbajte aj na pitný režim a na dostatok vitamínov.

Rada do budúcnosti:

Mali by ste si urobiť jasno v tom, ako chcete svoj život upraviť a čo z neho chcete vylúčiť. Ak je to napríklad práca, ktorá vás ubíja a vyčerpáva tak, že zabúdate na normálnu životosprávu, urobte rázny krok a začnite sa venovať niečomu, čo vás napĺňa. Ale pozor: Neosožila by vám ani nečinnosť – aby ste boli šťastní, musíte sa niečomu venovať. A ešte by ste si mali dať pozor na povrchné vzťahy a na partnerov, ktorí sú síce ľahko prístupní, ale nie sú úprimní.

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY