Kozorožec na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku, no a inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

KozorožecKozorožec

Láska a vzťahy:

Tento mesiac sa od vás bude očakávať, že zapracujete na udržiavaní dobrých vzťahov v rámci rodiny. Pokiaľ ide o lásku a všetko, čo s ňou súvisí, vyzerá to tak, že veľmi romantické chvíle a zoznámenia so zaujímavými ľuďmi  by ste mohli  prežívať koncom novembra. Hviezdy sľubujú, že by to malo byť úžasné…! Vo vzduchu sú aj pozvania na rande. Možno niekto pozve vás, ale možno sa k tomu odhodláte aj vy a možno prežijete aj horúci flirt. Len by bolo dobré, aby to nebol flirt, či románik na pracovisku. Nemuselo byt to byť práve najvhodnejšie. Mimoriadny pozor by si mali dať najmä zadaní Kozorožci, aby sa ich aférka neprezradila. Dobrá rada znie: Dávajte si pozor. V každom prípade, vyzerá to tak, že tento mesiac je šťastie na vašej strane a konečne sa dočkáte niečoho, po čom už dlho túžite. A bude to veľmi príjemné…

Kariéra a financie:

Ak ste doposiaľ tvrdo pracovali, dočkáte sa zaslúžených plodov svojej práce. V tomto období naplno uplatníte svoje schopnosti a vedomosti, niektorí Kozorožci si možno budú musieť svoje vedomosti aj doplniť, aby mohli uspieť a zdolať prekážky, ktoré sa im stavajú do cesty. Pokiaľ ide o peniaze, mali by ste byť opatrní – priaznivé dni na narábanie s financiami budú pre vás v prvej dekáde mesiaca a potom zase v závere mesiaca. Ak by vás niekto v polovici mesiaca požiadal o pôžičku, nerobte to! Výnimkou je rodina, ale ani tam nepožičiavajte veľké čiastky!

Zdravie:

V tomto čase vás môže trochu potrápiť krčná chrbtica a mali by ste si dať pozor aj na svoju imunitu – dbajte na pravidelný prísun vitamínov, nezabúdajte najmä na vitamíny C, B a D. Kondíciu si môžete zlepšiť plávaním alebo chôdzou. Cítite príval energie, lebo sa vám začne dariť.

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Čarodejka škvrnitá

Čo vás môže trápiť: Strach a obavy, rôzne fóbie, spôsobené zlými skúsenosťami, ktoré môžu komplikovať ich snahu po dokonalosti. Ľudia narodení v tomto znamení často až extrémne vnímajú svoje nedostatky, vďaka čomu sa veľmi kontrolujú a len tak ľahko si k sebe niekoho nepustia. Svoju cenu odvíjajú od materiálnych úspechov a od toho, ako okolie uznáva ich kvality. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Čarodejku škvrnitú.

Save

znamenieKozorožec

Kozorožec (22. december – 20. január)

Manželstvá Kozorožcov

Láska Kozorožec

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

Sebavedomý Kozorožec

womangalérie VŠETKY