Lev na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Lev

Lev na mesiac december

Láska a vzťahy:

Teraz je čas, keď by ste určite mali byť pri svojej rodine a blízkych. Ak máte deti, skúste im pripraviť nádherné sviatky a urobte všetko pre to, aby ste spoločne s nimi prežili nádherný čas – tieto zážitky a spomienky vám neskôr nič na svete nevynahradí. Pri plánovaní vianočných sviatkov myslite na to, že chcete prežiť krásny čas plný pohody, a nie obdobie plné zhonu a stresov. Podľa toho si všetko naplánujte a zariaďte a bude Vám spolu fajn. V ľúbostnom živote môžu prísť zmeny, ale veľa vecí nasvedčuje tomu, akoby vám na tú rozhodujúcu zmenu chýbala energia. Nebojte sa – nakoniec ju nájdete… Mimochodom, v oblasti lásky budete teraz veľmi úspešní a svojím osobným kúzlom dokážete mnohých očariť. Nemali by ste to však preháňať s flirtovaním a najmä na pracovisku si nezačínajte žiadne romániky, aby ste si neskomplikovali život!

Kariéra a financie:

Napriek predvianočnému zhonu, dá sa povedať, že vaša výkonnosť je úplne na vrchole. Ak chcete predstaviť nejaký nový projekt, teraz je ten správny čas na to, aby ste sa zviditeľnili. V kariére sa rysuje výrazný posun vpred, ale pripravte sa na to, že budete musieť kvôli tomu všeličo obetovať. O peniaze si veľké obavy robiť nemusíte, aj keď v tomto období možno míňate trochu viac – žeby nákladný spôsob života? Zvyčajne však mávate peniaze pod kontrolou a nezvyknete riskovať, takže obavy si robiť nemusíte.

Zdravie:

V tomto čase sa Levi môžu tešiť dobrému zdraviu a jediné, čo by ich mohlo potrápiť, je horšie trávenie, ktoré môže spôsobiť nezriadené stravovanie a prejedanie sa počas sviatočného obdobia. Ak vás pobolieva chrbtica, na vine môže byť dlhodobý stres a nesprávne dvíhanie ťažkých predmetov.

Rada do budúcnosti:

Vytýčte si vysoké ciele a nebojte sa rizika – šťastie máte na svojej strane a dosiahnete to, po čom túžite. Aj v oblasti lásky sa naplnia vaše predstavy – len sa nevzdávajte, aj keď to trochu dlhšie trvá. Vyzbrojte sa dobrou náladou a nájdite si vždy nejaký dôvod na radosť.

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY