Lev na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,
vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie, vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu: Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

Lev

Lev:

Láska a vzťahy:

Jún bude pre Levov mimoriadne zaujímavý mesiac a na nudu sa veru sťažovať nemôžu. Úspechy v láske sú predurčené najmä na prvý júnový týždeň. Budete očarujúcou bytosťou, ale aj tak sa môže stať, že sa nešťastne a celkom neplánovane zaľúbite. Napriek tomu, že inde máte úspech, môže sa stať, že tentoraz sa zapozeráte do niekoho, s kým to vôbec nebude taký ľahký oriešok. Majte sa teda na pozore, pretože na konci mesiaca sa môžu objaviť rôzne rozruchy a komplikácie, a to aj v citovom živote. Keďže tento mesiac bude celkom bohatý na rôzne podujatia a oslavy, bude dosť príležitostí nadväzovať nové známosti, alebo upevňovať či rozvíjať tie staré. Levi sú síce v tomto období plní vášne a túžby po dobrodružstve, ale práve tu je ostražitosť na mieste! Dávajte si pozor na nové známosti a najmä na rýchle a vášnivé vzplanutia. V prípade, že ste zadaní, na nové známosti radšej zabudnite a ak ste aj slobodní, uberte radšej tempo…!

Mimochodom, Levi majú tendenciu dosť sa zaoberať sami sebou a chcú venovať zvýšenú pozornosť svojej osobe. Neraz pritom zabúdajú, že aj ich partner má svoje problémy a že by mu dobre padlo trochu podpory a porozumenia. Neraz harmónia v ich vzťahu závisí práve od tohto. Po 27. Júni sa však situácia zase vylepší a vzťahy i láska môžu zase rozkvitať.

Levi, ktorí sú zatiaľ singel, majú veľké šance na zaujímavé zoznámenie začiatkom mesiaca. Vtedy bude aj ich osobné vyžarovanie mimoriadne silné. Neskôr to už bude trochu náročnejšie a ak budete chcieť oslniť, budete sa musieť viac ponamáhať. Budete musieť objektu svojho záujmu dať jasne najavo, že máte záujem. Šance na horúce flirty stúpnu zase koncom mesiaca.

Kariéra a financie:

Možno máte pocit, že vo vašej práci sú aj veci, ktorým celkom dobre nerozumiete a že niekedy v nich aj tak trochu tápete. Neklesajte na duchu a požiadajte o pomoc vhodného človeka, ktorý tomu rozumie a objasní vám potrebné súvislosti. Nikto predsa nevie všetko a nie je hanba priznať si, že sa ešte máte i chcete niečo nové naučiť a zvýšiť tak svoju kvalifikáciu. Potom môže prísť aj finančné prilepšenie. Dobrá rada: Skúste urobiť niečo pre svojich kolegov, čo ešte viac utuží kolektív – žeby nejaký výlet, či grilovačka?

Zdravie:

Zdá sa, že momentálne máte dosť vitality – veď patríte k znameniam, od ktorých sa to očakáva! Neplytvajte však svojou energiou, pretože ju budete potrebovať. Naplánujte si nejakú peknú dovolenku či výlet a naučte sa vhodne relaxovať – je jedno, či aktívne, alebo pasívne, dôležité je, aby ste načerpali energiu.

Čo vám radia víly:

Ak vás trápia pochybnosti, že niečomu nerozumiete, nechajte si poradiť odborníkom v danej oblasti.

V prípade, že pracujete v oblasti, kde by ste sa potrebovali lepšie zorientovať a načerpať nové informácie a kontakty, ktoré by vám pomohli pohnúť sa vpred vo vašej práci, poraďte sa s odborníkom, či odborníkmi. Niekedy stačí, ak si želáme, aby do nášho života vstúpil niekto, kto nám pomôže a ono sa to skutočne stane. Musíme si to však želať a myslieť na to. Veci sa pustia do pohybu.

znamenieLev

Lev (23. júl – 23. august)

Manželstvá Levov

Láska Lev

Srdečný a márnivý Lev

Lev je kráľovsky nenásytný

womangalérie VŠETKY