Panna na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

Panna

Panna

Láska a vzťahy:

Približne od polovice augusta dostane váš život oveľa rýchlejší spád. Niektoré Panny to možno poteší, ale niektoré veru nie! August je pomerne komplikovaný mesiac a má prichystané prekvapenia pre každého – nie však vždy príjemné. Vo vlastnom záujme sa snažte, aby ste niekoho poriadne nenahnevali. Najmä si uvedomte, že mimoriadne dôležitá je pre vás rodina, ktorú nutne potrebujete k životu – dajte pocítiť svojim blízkym, akí sú pre vás potrební a ako ich máte radi! Ak by ste sa rozhodli, že prvé tri augustové týždne budete tráviť na dovolenke, oddychovať a bilancovať, bude to asi najlepšie, čo by ste mohli urobiť. Nazbierajte energiu, na všetko to, čo vás v závere mesiaca čaká. Koniec augusta a začiatok septembra totiž môžu byť dosť náročné. Zadané Panny, v partnerstve by to možno chcelo trochu oživenia a experimentovania v oblasti erotiky, aby vám bolo spolu ešte krajšie a aby ste boli spolu šťastní – nič viac nepotrebujete, pretože vy ste už svoju lásku našli. Inak, august bude bohatý na rôzne príjemné stretnutia, spoločenské posedenia a iné aktivity – mnohých sa dokonca môžu týkať aj zásnuby alebo svadba. Nezadané Panny majú šancu stretnúť svoju lásku.

Kariéra a financie:

Možno vás budú lákať aj nové obzory a príležitostí, ale dôležité je, aby to, čo robíte, vás uspokojovalo a aby ste tomu verili. Snažte sa robiť vlastné rozhodnutia a zamýšľajte sa nad tým, či to, čo robíte, chcete aj vy, alebo vás k tomu nútia iní. Dobrá správa je, že na obzore sú aj peniaze, pretože vaša snaha začne prinášať ovocie.

Zdravie:

Dávajte si pozor na svoje zdravie – najmä so slniečkom opatrne! Mali by ste trochu popracovať na zlepšení svojej imunity a životosprávy. Dobre vám urobia prechádzky prírodou. Ak máte trochu čas, určite ich zaraďte do svojho programu.

Talizman:

Nílsky kríž je pre vás tým pravým talizmanom, ktorý má kúzelnú moc. Ak ho budete mať blízko pri sebe, bude vás dobíjať energiou a chrániť pred elektrosmogom.

Čo vám veštia runy?

Energia

Vo vojnovom jazyku Germánov znamenala táto runa víťazstvo po tvrdom boji. Víťazne sa presadíte, ale možno budete musieť priniesť aj nejakú tú obetu. Je možné, že už dlhšie máte taký pocit, že sa vám nedarilo tak, ako by ste si boli zaslúžili. Zvíťazíte. Je veľmi dôležité, aby ste svoju energiu sústredili priamo na cieľ. Nerozptyľujte ju zbytočne! Využite vašu rozhodnosť, aby ste dosiahli svoj cieľ priamou cestou. Energiu k tomu máte.

Save

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY