Panna na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,
vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie, vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu: Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

Panna

Panna

Láska a vzťahy:

Napriek tomu, že jún je mesiac, keď mnohí už pomýšľajú na dovolenky, pre mnohé Panny to veru nebude veľmi idylický mesiac. Život však nie je idylka a príjemné a bezstarostné dni sa často striedajú s takými, ktoré prinášajú problémy. Tie príjemné môžu prísť najmä v prvej polovici mesiaca, keď sa vám s partnerom podarí naladiť na rovnakú vlnu a mnohým sa podarí vyžehliť krízové situácie. Veci lásky zrazu budú vyzerať veľmi sľubne. Ťažšie chvíle v partnerstvách pre zadané Panny môžu nastať koncom mesiaca a môže to byť celkom vyčerpávajúce. V tomto čase sa rysujú aj nové vzťahy, ale treba sa mať na pozore, pretože niektoré z nich by mohli byť celkom riskantné. Najmä, ak vám do oka padne Strelec či Blíženci. Dôležité veci sa môžu diať aj medzi vašimi blízkymi. Možno niekto bude vo väčšom rozsahu potrebovať vašu pomoc. V čase, keď budete mať pocit, že sa ružový obláčik vašej lásky už niekde vytratil a všade číhajú iba povinnosti a všednosť, pokúste sa oživiť svoj partnerský život niečím novým. Napríklad sa vyberte s partnerom len tak do kina alebo na prechádzku, či malý výlet. Uvidíte, ako to vášmu vzťahu pomôže! Dobrá rada znie: Zvážte svoje slová a dobre si premyslite, ak chcete niečo na partnerovi kritizovať. Na také veci sa ťažko zabúda a mohlo by vám to skomplikovať život. Záver júna bude lepší a od 22. júna sa aj na vašom nebi lásky začne rozjasnievať a prídu zase pekné dni.

Panny, ktoré sú zatiaľ single, majú veľkú šancu na zoznámenie na začiatku júna a potom zase po 23. júni – očakávajte ľúbostné turbulencie aj horúce flirty!

Kariéra a financie:

V práci sa v tomto čase ponúkajú zaujímavé príležitosti. Treba len po nich siahnuť a náležite ich využiť. Buďte v strehu a dôverujte svojim schopnostiam. Výsledky sa dostavia, ale niekedy treba aj trochu improvizovať a riskovať. V každom prípade, strážte si peniaze, pretože sa môžu rýchlo rozkotúľať. Vaše povinnosti vám prinesú do života aj nové poznatky, ktoré postupne zúročíte.

Zdravie:

Môžu sa objaviť problémy s trávením a migrény. Mali by ste sa zamyslieť nad svojím jedálničkom a stravovať sa uvedomelejšie. Žiadne módne výstrelky v stravovaní, ani špeciálne „zázračné“ diéty sa neodporúčajú. Doprajte si príjemný relax, robte veci, ktoré vás tešia, s ľuďmi, s ktorými vám je fajn. Naplánujte si niečo pekné a tešte sa na to! Úsmev, optimizmus a pohoda je presne to, čo potrebujete!

Čo vám radia víly:

Je čas pohnúť sa vpred…

V živote sa neraz stane, že nadišiel čas, keď treba vybočiť zo zabehaných koľají a skúsiť nové cesty, ktoré nás môžu priviesť k vytúženému cieľu. Takáto situácia nastala vo vašom živote práve teraz a vy si to už dávno uvedomujete, že tento čas raz príde. Ostáva už len vyrovnať sa s touto skutočnosťou vo svojej mysli a srdci a povedať si, že teraz je tá chvíľa, keď sa lúčim so starými, zabehanými koľajami a chcem to skúsiť po novom. Keď to urobíte, prebehnú zmeny aj vo fyzickej rovine – pokojnou cestou…

znameniePanna

Panna (24. august – 23. september)

Manželstvá Panien

Láska Panna

Panna je pozorný milenec

Panna je síce málo iniciatívna, ale spoľahlivá

womangalérie VŠETKY