Rak na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Rak na mesiac decemberRak

Láska a vzťahy: 

December i vianočný čas by vám mal dožičiť veľa príjemných chvíľ – nielen s partnerom, ale aj s blízkymi ľuďmi a priateľmi. Predpokladom úspechu však je, že ich nebudete do ničoho nútiť, ale že sa namiesto zhonu a vytvárania zbytočného stresu budete venovať skôr tomu, čo napomáha pocitu pohody a spolupatričnosti. Na začiatku mesiaca môžu niektoré udalosti v oblasti vzťahov nadobudnúť rýchlejší spád, ako by ste boli očakávali – pozorne však načúvajte svojej intuícii a najmä svojmu srdcu.

Ak je na vašom partnerovi, alebo na jeho správaní niečo, čo sa vám veľmi nepáči, hovorte s ním o tom, pretože iba tak je šanca na úspech. Niektorým Rakom môže osud počas vianočného obdobia pripraviť prekvapenie v podobe nečakaného stretnutia s bývalou láskou. Ak ste nezadaní, možno z toho aj niečo bude… Najmä ak budete rozdávať úsmevy na všetky strany, budete neodolateľní. Vo chvíli, keď pocítite, že je to ten pravým či pravá, nenechajte si do svojho vzťahu od nikoho zasahovať!

Kariéra a financie:

Dôverujte svojmu talentu, vedomostiam i usilovnosti – zdá sa, že úspech i dobré finančné ohodnotenie je na ceste – ale to sa začne rysovať až v januári. V polovici decembra budete mať trochu viac povinností a možno z roztržitosti urobíte aj nejakú tú chybičku. Dávajte si väčší pozor, aby ste si tak nespôsobili zbytočné problémy. Je možné, že vás trochu sklame aj zamestnávateľ, či obchodný partner.  Trochu sa môže zhoršiť aj vaša finančná situácia, čo býva okolo sviatkov celkom bežné. Ak príde nejaká dobrá ponuka, ako by ste si mohli privyrobiť, neodmietajte ju.

Zdravie:

Pozor na výkyvy nálad a na depresie! Po rušnom období si naordinujte odpočinok a relax. Nedráždite svoje zdravie nevhodnými kombináciami jedál – doprajte si všetko, ale s mierou! Obliekajte sa primerane, pretože život vám môže znepríjemniť nachladnutie alebo zápal močových ciest.

Rada do budúcnosti:

Zachovajte si veselú myseľ a potrebnú dávku optimizmu – takto očaríte nielen celé okolie, ale aj svojho partnera, či objekt svojho záujmu. Takto vyzbrojení môžete smelo vyštartovať za svojím cieľom a bez problémov poraziť akúkoľvek konkurenciu – a to nielen v oblasti vzťahov, ale aj v kariére.

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY