Rak na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,
vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie, vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu: Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

Rak

Rak

Láska a vzťahy:

Napriek tomu, že až do 6. júna môžu ešte pretrvávať nepriaznivé vplyvy a u mnohých Rakov môže v oblasti partnerstva dochádzať k riešeniu rôznych sporných a neraz aj dosť citlivých otázok, po šiestom dni júna opäť svitá na krajšie časy. Najmä ak sa k riešeniu problematických otázok postavíte citlivo a trochu diplomaticky.  Partner to určite ocení a znovu sa vám podarí odhaliť to krásne puto spolupatričnosti a bude vám spolu fajn. Mnohí Raci sa môžu tešiť z toho, že po dlhšom čase opäť môžu prežívať krásne chvíle s ľuďmi, ktorí sú im blízki. Niekedy dokonca až mimoriadne blízki… Môže sa stať, že sa vám uskutočnia niektoré pekné sny a vy zažijete chvíle, o ktorých ste už dávno snívali. Pozor však na flirtovanie v práci, alebo v nebezpečných kruhoch. Napríklad s partnermi svojich priateľov. Mohlo by sa to vypomstiť. Radšej sa nezahrávajte s ohňom! Riskantné môžu byť aj vzťahy s inými Rakmi, s ktorými sa však tentoraz naozaj môžete priťahovať ako magnety. Spolužitie dvoch Rakov môže byť síce zaujímavé, ale niekedy aj nemusí. Kým to nevyskúšate, nikdy sa to nedozviete…

Raci, ktorí sú zatiaľ single, mali by od druhého júnového týždňa konečne „vyliezť zo svojho panciera“, do ktorého sa tak často ukrývajú a vydať sa niekam medzi ľudí, kde určite zažiaria! Šance na zoznámenie sú veľké a určite je to tak aj preto, že v tomto čase máte zvlášť silné vyžarovanie. V posledných júnových dňoch sú na obzore nielen horúce flirty, ale aj veľká láska!

Kariéra a financie:

Pozor na vzťahy na pracovisku! Nepríjemnosti sa snažte brať s humorom a robte všetko preto, aby ste si proti sebe nepostavili ľudí, ktorí sú pre vašu kariéru dôležití. Nenechávajte sa na pracovisku strhnúť svojimi emóciami, radšej sa trochu kroťte. Ak sa budete venovať svojej práci, získate si rešpekt kolegov a stúpnete aj u šéfa. Po dvadsiatom dni v mesiaci sa rysujú dobré dohody a obchody.

Zdravie:

Máte síce dosť energie na to, aby ste zvládali svoje osobné i pracovné záležitosti, ale mali by ste myslieť pozitívnejšie a vidieť svet optimisticky. Tešte sa viac zo svojich úspechov a nenechajte si kaziť náladu drobnými problémami, či neúspechmi. Dávajte si pozor na to, čo zjete, venujte pozornosť svojej výžive. Trávenie podporte horkými bylinkovými čajmi. Čerpajte energiu v prírode a ak to počasie dovolí, choďte k vode a zaplávajte si. 

Čo vám radia víly:

Dávajte si pozor na svoje myšlienky – je veľmi dôležité myslieť na to, po čom túžite, a nie na to, čoho sa bojíte…

Je ťažké ustriehnuť myšlienky, ktoré sa nám roja v hlave, ale mali by sme sa naučiť venovať vo svojej mysli najväčší priestor iba myšlienkam, ktoré súvisia s našimi túžbami a prianiami. Negatívne myšlienky a obavy jednoducho zo svojej mysle vytesnite, pretože každá myšlienka má dopad na váš život. Myslite na príjemné veci, ktoré chcete, aby sa stali.

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY