Rak na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

život nie je jednoduchý a často nás zaskočí udalosťami, ktoré sme nepredvídali ani vo sne. Niekedy celkom nečakane môžeme zažiť veci, ktoré nás potešia a príjemne zahrejú pri srdiečku. Inokedy s nami osud riadne zamáva. Ak by sme to však mali jednoduché, asi by sme si nedokázali tak oceniť a s pôžitkom vychutnať tie vzácne a neopakovateľné okamihy, ktoré predsa len prichádzajú, a to v každom období nášho života.  No a keďže sychravé obdobie pokročilej jesene býva náročné a všetci potrebujeme byť pozitívne naladení a cítiť sa dobre vo svojej koži, prečítajte si, akú bylinku si žiada vaše znamenie zverokruhu, aby ste boli nielen v pohode, ale aby ste dokázali aj úspešne skrotiť niektoré z problematických vlastností Vášho znamenia. Želám Vám, aby aj vďaka tomu boli Vaše jesenné dni krajšie.

Jasmína

RakRak

Láska a vzťahy:

Raci, asi by ste si už naozaj mali uvedomiť, čo vlastne chcete a po čom túžite a mali by ste pre to niečo urobiť. Tí Raci, ktorí si už minulý mesiac urobili vo svojom srdci jasno a o svoju lásku zabojovali, majú všetky predpoklady užiť si veľmi pekný november. Ostatní si svoje nejasnosti a starostli v láske ponesú so sebou ďalej, až kým neurobia ten rozhodný krok.

Napriek tomu, že vonku je celkom pekne sychravo, Raci práve teraz môžu pociťovať riadnu dávku sexuálnej energie. Dokonca aj tí, čo sú zadaní, môžu v tomto mesiaci zatúžiť po zakázanom ovocí a ochutnať, ako chutí nevera. Pozor! Nezadaní Raci majú všetky šance, aby stretli svoju lásku. A aj keď sa spočiatku veci vôbec nemusia vyvíjať tak, ako by ste si predstavovali, vedzte, že každým dňom ste bližšie k svojmu vytúženému cieľu. Zadaní Raci, ktorí žijú v peknom vzťahu, mali by ho v týchto dňoch ešte viac utužiť a pozvať svoju lásku napríklad na príjemnú večeru do reštaurácie.

Kariéra a financie:

Vo vašom pracovnom živote sa začnú objavovať noví ľudia, pretože budete dostávať pozvania na rôzne akcie. Tam sa môžete zoznámiť so zaujímavými, vplyvnými a veľmi inšpiratívnymi ľuďmi, takže si možno časom splníte aj svoj vytúžený pracovný sen. A môže prísť aj finančné prilepšenie. Raci, ktorí študujú, si možno dávali s niektorými vecami trochu na čas, no a teraz s tým môžu mať problém.

Zdravie:

Jeseň býva pre mnohých depresívne obdobie a vy tiež občas mávate slzy na krajíčku, ale skúste s tým bojovať a usmievať sa viac na svet. Bude sa vám lepšie dariť a možno sa k vám pridruží aj viac šťastia. Dávajte si pozor na to, čo zjete, pretože prehrešky v jedálničku sa veľmi negatívne odzrkadlia na vašej postave.

Bylinka, ktorá vás pozitívne naladí:

Plamienok plotný

Čo vás môže trápiť: Ľahostajnosť a niekedy až tak trochu znudenosť. Ste síce veľmi citliví, ale často viac žijete vo svojich spomienkach, myšlienkach a snoch, takže na svoje okolie často môžete pôsobiť ľahostajne. Chýba vám väčšia ctižiadostivosť alebo cieľ. Nepríjemnosti neradi riešite a reagujete na ne útekom a zakrývaním si očí pred realitou. Veci a javy, ktoré sa vám nepáčia, často riešite pasívnym odporom. Ak vás trápi niektorá z týchto vlastností, skúste Bachove kvetové esencie, konkrétne Plamienok plotný.

Save

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY