Ryby na mesiac august

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

ocitli sme sa uprostred leta a ak sme si ho náhodou nestihli naplno vychutnať, máme ešte pred sebou jeho druhú polovicu, aby sme si to užili a skúsili zrealizovať aspoň niektoré zo svojich letných snov. Pre niekoho sú to príjemné chvíle oddychu niekde pri vode a s dobrou knihou, pre iného romantické dni a noci so svojou láskou, ďalší si chcú užiť zábavu, či cestovanie s partiou kamarátov, spoznávať nové miesta a ľudí a okúsiť aspoň niečo z toho, čo k letu patrí. Ešte predtým však nezaškodí prečítať si aktuálny horoskop, aby sme vedeli, čo všetko nám ďalšie letné dni môžu priniesť,, na čo by sme sa mohli tešiť a na čo si radšej dať pozor. Okrem toho Vám prezradíme, aký talizman Vám môže priniesť šťastie a akú veštbu Vám na mesiac august prinášajú mystické runy…

Užite si krásne leto! J

Jasmína

Ryby

Ryby

Láska a vzťahy:

Rybky, zadané i nezadané, u vás sa to bude vyvíjať presne v tom zmysle, že čo si navaríte, to si aj zjete. Tento mesiac sa ukazuje ešte o niečo divokejší ako predošlý – len si z jeho ponuky bude treba vybrať to najlepšie. Nezadané Rybky, ktoré nedávno prišli o svoju lásku, nemali by upadať do smútkov a melanchólií – to zatiaľ ešte nikomu nepomohlo. Nezúfajte a choďte medzi ľudí – je úplne jedno, či k vode, do fitka alebo za kultúrou – vaša snaha určite prinesie sladké ovocie v podobe zoznámenia sa so zaujímavou osobou – možnosť zaľúbenia nie je vylúčená. Pozor však na bezhlavé zaľúbenie – to by nemusel byť práve ten najlepší nápad! Mimoriadne šance na zoznámenie sú koncom augusta a začiatkom septembra… Niektoré zadané Rybky sú tak trochu tajnostkári a nechávajú si veľa vecí pre seba, v dôsledku čoho môže ich polovička aj žiarliť. Nedajte tomu priestor a neľutujte čas, ktorý strávite pokojným rozhovorom so svojím partnerom. Ak patríte k zadaným Rybkám, ktoré svojím šarmom poplietli hlavu svojmu kolegovi, kolegyni, či niekomu inému zo „zakázanej zóny“, zaraďte radšej spiatočku a trochu sa kroťte, aby sa vám to nevymklo z rúk. Posledná fáza augusta bude patriť vám a vašej láske, čo znamená, že partner či partnerka sa môžu tešiť vašej zvýšenej pozornosti a že zažijete spolu veľa krásnych intímnych chvíľ – bude to romantika!

Kariéra a financie:

V auguste stihnete urobiť veľa rutinných prác, ktoré sú síce únavné, ale boli veľmi potrebné.

Aj keď to súčasné okolnosti komplikujú, pokúste sa sústrediť na svoju prácu a zamyslite sa nad tým, čo by vám prácu uľahčilo, aby ste sa cítili lepšie a spokojnejšie. Skúste sa aj v práci viac riadiť svojou intuíciou.

Zdravie:

Možno sa u vás v dôsledku momentálnej situácie potrápia trochu problémy so spánkom – vyskúšajte meditáciu alebo ezoterickú hudbu. O slovo sa hlási aj riešenie nejakého dlhodobejšieho zdravotného problému, ktorému by ste tiež mali venovať svoju pozornosť.

Talizman:

Duševnú harmóniu a pohodu vám privodí všetko, čo nejako súvisí s vodou, alebo ju pripomína – lastúry, mušle, koraly alebo aj sošky či obrázky rýb. Ak si chcete privolať alebo udržať vernú lásku, mali by ste mať vo svojej blízkosti dvojicu delfínov- či už ako sošku, alebo na obrázku. Talizman môžete nosiť aj vo forme šperku, či prívesku na kľúče.

Čo vám veštia runy?

Osud

Osud zaklope na vaše dvere. Budete konfrontovaný s tajomnom, so záhadným neznámom, s vaším celkom osobným tajomstvom. Nebojujte proti osudu, ale pokúste sa urobiť z toho to najlepšie, čo sa niekedy dá len ťažko zmeniť. Zostaňte uvoľnený a otvorený. Nechajte všetko nové, nech ku vám príde…

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY