Ryby na mesiac december

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia, 

opäť máme pred sebou to neopakovateľne krásne obdobie roka. Keď všetci túžime byť lepší a možno aj viac ako inokedy nám záleží na tom, aby sme boli šťastnejší nielen my, ale aj naši blízki a ľudia okolo nás. Áno, Vianoce majú v sebe tú magickú silu a prebúdzajú v nás tie najkrajšie pocity, túžby a vlastnosti. Bolo by také krásne, keby sme si ich uchovali čo najdlhšie a keby sa spolu s rozžiarenými vianočnými vianočnými stromčekmi zažali v našich dušiach nádherné svetielka lásky a porozumenia, ktoré budú nás i našich blízkych príjemne hriať nielen počas vianočného obdobia, ale aj po celý, pomaly sa blížiaci, nový rok.

Želám Vám pohodové predvianočné obdobie, nádherné Vianoce i koniec roka a krásny pokoj v duši Vám i Vašim blízkym.

Vaša Jasmína

Ryby

Ryby na mesiac december

Láska a vzťahy: 

Vianoce sú pre vás krásny čas a práve počas týchto tohtoročných si uvedomíte, aká dôležitá je pre vás rodina a aké drahocenné a neopakovateľné sú chvíle, ktoré prežívate spolu so svojimi blízkymi. Veľa pre sviatočnú pohodu a pocit partnerskej spolupatričnosti môžete urobiť už v predvianočnom období, ktoré by, napriek zhonu, malo byť pre vás oveľa krajšie ako inokedy.

Stačí len chcieť a nájsť si aj vo všedný deň chvíľu na to, aby ste s partnerom cítili, že sa s partnerom stále ľúbite, že po sebe stále túžite a že to, čo vás spája, je niečo jedinečné. Oživte si všedné dni milými drobnosťami a uvidíte, že váš vzťah dostane takú krásnu iskru, že cez vianočné sviatky to bude nádherné! No a ak si ešte aj všetko vopred dobre zorganizujete, potom vaše sviatky budú plné harmónie a pohody.

Kariéra a financie:

V práci je to teraz náročné a máte na pleciach veľkú zodpovednosť. Môže sa stať, že príde aj ponuka na novú, zaujímavú prácu alebo zákazku. Až čas však ukáže, či sa to napokon aj zrealizuje a či vaše plány neskomplikujú negatívne vplyvy. Pokiaľ ide o financie, je jasné, že teraz budete viac utrácať, ale s tým aj počítate, pretože budete chcieť potešiť človeka, ktorého najviac milujete a všetkých svojich blízkych.

Zdravie:

Možno vás už stihli potrápiť zdravotné problémy, ktoré sa u vás nazbierali počas celého roka a práve teraz, v závere, si vyžiadali svoje riešenie. Ak to tak je, pozorne počúvajte svoje telo a doprajte mu to, čo si žiada. Vo vašom prípade určite viac pokoja a odpočinku. Napriek odhodlaniu a potrebe riešiť mnohých úloh, nezabúdajte počúvať signály svojho tela a ak je to potrebné, objednať sa aj u lekára a dohodnúť sa s ním na riešení zdravotných problémov, ktoré vás už možno aj dlhšie trápia.

Rada do budúcnosti:

Nebojte sa prezentovať svoje nápady a myšlienky, pretože máte veľké šance na úspech. Pokiaľ ide o lásku, skúste svoje romantické predstavy prispôsobiť tomu, čo život prináša a verte, že aj v neopakovateľných chvíľkach, ktoré si dokážete neraz aj navzdory ťažkej situácii „utrhnúť“, môže byť neopísateľné čaro, šťastie a vzrušenie. Venujte pozornosť svojmu zdraviu a v prípade problémov neodkladajte návštevu lekára.

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY