Ryby na mesiac jún

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

vo vzduchu už  začína rozvoniavať leto a to je čas, keď mnohí z nás sú tak trochu romantickí. Spriadame plány na blížiace sa dovolenkové obdobie. Vychutnávame si svieže, ale už slniečkom prehrievané rána. Tešíme sa z pekných dní, ich farieb a vôní, ale mnohí aj z opojných a zmyselných nocí – so všetkým čarovným, čo len môžu ponúknuť, alebo čo nám osud pripraví. Samozrejme, ani my sami nie sme celkom bezmocní a ak čo len trochu tušíme, čo by nás mohlo postretnúť, možno by sme tomu aj mohli pomôcť – najmä ak ide o niečo príjemné…
Veríme, že aj tento mesiac Vám spríjemnia život veštby a dobré rady z oblasti lásky a vzťahov, kariéry i zdravia. A ešte jedno malé prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu. Ak máte radi tajomné veci a posolstvá, možno vás potešia a inšpirujú dobré rady víl. Alebo si myslíte, že víly sú iba v rozprávkach? A že v bežnom, reálnom živote neexistujú? Skúste sa zamyslieť nad ich radami a možno sa postupom času aj v tom bežnom živote začnú diať niektoré veci ako v rozprávke. Želám Vám, aby to bola krásna rozprávka!

Jasmína

Ryby

Ryby

Láska a vzťahy: 

Začiatok mesiaca môže byť naozaj nádherný – ak máte partnera, či partnerku, naozaj si to užijete. V oblasti citov sú vám skrátka hviezdy veľmi naklonené a tí, ktorí žijú v šťastnom vzťahu, majú všetky predpoklady začať plánovať spoločne niečo dlhodobé a hodnotné – žeby svadba, alebo stavba či renovácia domu, alebo iné zveľadenie spoločného majetku? V prvej polovici mesiaca budete túžiť po krásnych chvíľach spolupatričnosti s partnerom a nebudete sa ich vedieť nasýtiť. Ideálna a krásna  by bola aj dovolenka vo dvojici, aby ste si mali čas a priestor uvedomiť, že vám je spolu naozaj dobre. Pri bežnom každodennom zhodne totiž veľa času na to neostáva, čo je na škodu veci. Niekedy postačí aj víkend vo dvojici na to, aby ste si potvrdili a znovu prežívali to, že vám je spolu fajn. Ak to okolnosti nedovoľujú, možno by ste si mohli skúsiť naplánovať aspoň malú dovolenku, spriadať plány a spoločne sa na %nu tešiť. Možno si ani neuvedomujete, ako veľmi práve niečo takéto potrebujete. Od polovice mesiaca prídu zase na rad stretnutia a radovánky s priateľmi, ktoré síce tiež budete tráviť s partnerom, ale v inej atmosfére.  Spoločné zážitky a spomienky na príjemné chvíle s priateľmi sú však tiež dôležité a majú svoje čaro. Samozrejme, za predpokladu, že ide o príjemné zážitky a že tam nebude niečo rušivé… Koncom mesiaca sa radšej s partnerom či partnerkou nehádajte a neriešte žiadne vážne problémy – mohlo by to mať nepríjemné následky a idylka z romantického júna by mohla dostať nepríjemné trhliny. Niektorí možno začnú premýšľať o tom, že v partnerstve nie je všetko podľa ich predstáv, ale treba sa zamyslieť, či náhodou aj vy sami nemáte na tom svoj podiel. V každom prípade, nezaškodilo by viac tolerancie z vašej strany.

Nezadané Ryby čaká pekný jún a zaujímavá známosť na obzore! Možno sa ani nenazdáte a zrazu zistíte, že z nevinnej schôdzky či flirtu je zrazu láska! Užite si to!

Kariéra a financie:

Nič nie je nemenné a každý deň vám môže priniesť niečo nové. Nemajte obavy a komplexy, že by ste niečo nezvládli. Ak sa vrhnete do tohto prúdu, môžu síce pribudnúť ďalšie povinnosti  a niekedy aj prekážky, ale neskôr pochopíte, že to bolo správne rozhodnutie, ktoré prinesie úspech. Peniaze sa v júni ku vám veľmi nepohrnú, tak buďte opatrní vo výdavkoch a ak je to možné, vytvorte si nejakú finančnú rezervu.

Zdravie:

Nenakladajte si na svoje plecia viac než unesiete a najmä nie všetky starosti sveta. Možno budete musieť urobiť aj nejaké dôležité rozhodnutie, ktoré ovplyvní vašu budúcnosť. Nenechajte sa ničiť stresom a snažte sa správne rozlíšiť, čo je naozaj dôležité. Dávajte si pozor na infekcie vírusového pôvodu, ktoré sa môžu týkať dýchacích ciest, alebo aj tráviaceho traktu.

Čo vám radia víly:

Nájdite si čas byť aspoň chvíľu úplne osamote a premýšľajte o tom, po čom naozaj túžite…

Aj keď to okolnosti veľmi neumožňujú, mali by ste si urýchlene nájsť čas na to, aby ste boli chvíľu úplne osamote a popremýšľali o svojich túžbach a prioritách. Najlepšie je to niekde v prírode, v blízkosti rastlín a tam, kde vás nikto nebude rušiť. Nezabudnite si so sebou zobrať papier a ceruzku, či pero. Pohodlne si sadnite, niekoľkokrát sa zhlboka nadýchnite, uvoľnite sa a potom napíšte svojmu podvedomiu túto otázku: „Čo chcem ďalej robiť?“ Potom si zapisujte to, čo vás napadne, že by ste chceli robiť. Nakoniec si napíšte ešte otázku: „Po čom túži moje srdce?“ Odpovede si znovu zapíšte. Toto je veľmi dôležité preto, aby ste si ujasnili svoje životné priority a aby ste robili predovšetkým to, čo vás teší. V hektických dňoch by ste možno trochu mohli pozabudnúť, čo má pre vás skutočnú cenu a čo vám robí život krajší.

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY